Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Guest labedz

Lepiej kup za tą cene (przypuszczam że masz ok. 400 iluś złotych) coś nowego np. giete od JG, cm.028, AUGa A2 ( http://zbrojownia.li...php?cPath=23_33 ) albo shotguna ... gwarancje i pewnośc że działa ostatecznie http://www.taiwangun.com/karabiny-snajperskie/mb03-black.html.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

to ostatnie to żart (dla ludzi którzy nie wiedzą co to sarkazm)

Edited by labedz
Link to post
Share on other sites

tez tak myslalem ;p tylko szkoda ze z tworzywa one sa pewnie mają małą wytrzymałość ale przynajmniej obniza to cene ;p moj budzet to ok 400 zl znacie jakies dobre repliki w tej cenie ? :D

 

a i jesli bede mial kupywac nowke to z gunfire kumpel ma tam konto i zbiera pkt na gaz :)

 

hmmm chyba jednak nie kupie z gunfire :D co myslicie o tym ? http://zbrojownia.linuxpl.com/product_info.php?cPath=23_33&products_id=854

Link to post
Share on other sites

Oryginalne g36 też nie jest z metalu.

 

JG g36 nie polecam, mój kumpel ma zmieniał już tłok, sprężynę, cylinder, komore hop up, kable.. a replika nawet jeszcze 200 kulek nie zjadła. Wiadomo - koleś ma takiego pecha że trudno to przebić, ale jak widać zdarza się. Choć ogólna opinia jest taka że to dobra replika.

Cymka 0.28, znam grupę (6 osób) z czego 5 z nich zaczynało od cm.028, tylko jeden miał jakieś małe problemy i coś tam musiał wymienić za ~50zł.

 

@EDIT: Tylko nie radziłbym Ci wybierać jakiś modeli ze składaną kolbą czy coś takiego, tanie to i może się połamać, a stałą kolbę łatwiej przykleić klejem jak się rozleci niż składaną.. po za tym ładniej to wygląda :) Mówię tu oczywiście o cm028.

Edited by asekrutor
Link to post
Share on other sites
Guest labedz

To tworzywo jest naprawde wytzrymałe ale co byś chciał od G36 też jest w ostrej wersji z tworzywa, a to co wyżej jest to są własnie polecane repliki z którymi sobie polatasz i się fajnie pobawisz, sam jestem posiadaczem AUGa fakt że w środek włożyłem ok. 500 złotych ale samo twoszywo z którego składa się obudowa jest naprawde wytrzrymałe. (to nie są zabawki z odpusty)

Link to post
Share on other sites

Bo ci co mówią,że jest cieńkie zapewnie nigdy jej w ręku nie mieli,albo podają opinie które gdzieś kiedyś usłyszeli.Bebechy obie repliki mają praktycznie te same.A już lepsza replika zbliżona wykonaniem do oryginału,niż plasticzany,trzeszczący kałach.Co do cm028 nic nie mam,ale w tej cenie wolałbym gietę.

 

Jesteś z Wejherowa.W Trójmieście są praktycznie co tydzień strzelanki.Przejdź się tam z jakimś kumplem i pomacaj obie,i sam zdecyduj ;p.Wejdź na Asgrumia itd.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Łohoho 75 skutecznego przy 450fps?Ale się uśmiałem.Ja ci odradzam używkę,ale rób jak chcesz.Przed zakupem zapytaj jednak sprzedawcę co dokładnie jest jakiego producenta,jaka lufa i jaki przebieg,a najlepiej niech ci porobi zdjęcia bebechów.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Taaa i się okaże,że ta "prec rura" jest od army.Zresztą rób jak uważasz,tylko żebyś potem nie płakał,że g36 JG jest beee,bo sobie składaka kupiłeś,co po tygodniu się popsuł.Kup nówkę g36c JG.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Nie wiem,czy wiesz,ale specshop ma program gwarancyjny 6+6.To znaczy,aby mieć 12 miesięczną gwarancję,musisz replikę do nich po 6 miesiącach wysłać na przegląd(co oczywiście wiąże się z kosztami).Zatem replika w aukcji ma w najlepszym przypadku jeszcze około miesiąca gwarancji.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Ja tak tylko chce jeszcze o tym ogłoszeniu z komisu.

GB wzmocniony wymienione bebechy na ARMY, G&G , J&G itd

Ja podejrzliwy jestem ale powyższe zdanie brzmi dla mnie jak:

"GB wzmocniony wymienione bebechy na ARMY, G&G , J&G" = Najmniej ważne części repliki są od ARMY, G&G, J&G

a te "itd" = a te ważne elementy są albo stockowe (ale udaje, że wymieniłem) albo firm kijowych.

Dlaczego tak uważam? A no dlatego, że wątpie by ktoś wyciągnął na 460fpsach aż 70 metrów zasięgu skutecznego. Po drugie dlatego, że ogłoszenie jest napisane tak niechlujnie, że głowa mała. Jak ja bym sprzedawał replikę to bym wypisał, że gumka jest taka a taka, prec lufa jest od tej a tej firmy, zębatki takie a siakie itd. a nie, że "wymienione bebechy na...". Tak ogólnie napisano, że chyba koleś sam nie wie co tam ma - czyli równie dobrze może mieć tam coś w stylu ACM a wciska kit, że ma tam jakieś renomowane firmy. A jak jesteś zielony to sam się nie poznasz potem czy to co pisał to prawda czy nie.

Link to post
Share on other sites

Bo ci co mówią,że jest cieńkie zapewnie nigdy jej w ręku nie mieli,albo podają opinie które gdzieś kiedyś usłyszeli.

 

Z takimi jak ty to nawet nie warto zaczynać. Więc się powstrzymam bo pewnie jak coś powiem zaraz kolesiostwo da mi bana.

 

ghost Sam musisz wybrać, to i to jest dobre. Jak widzisz niektórzy tutaj latają z jedną repliką 4 lata, innym psuje się po tyg.

A co do tej używki, to poproś o wystawienie na allegro jak się zdecydujesz, i jakieś zdjęcia środka.

Link to post
Share on other sites

:maniak_OK: Brawo :maniak_OK: Dlatego jeżeli jesteś zielony i już kupujesz używkę,to kupuj stocka,w którym nic nie było grzebane.

 

Z takimi jak ty to nawet nie warto zaczynać. Więc się powstrzymam bo pewnie jak coś powiem zaraz kolesiostwo da mi bana.

 

To właśnie z takimi jak ty nie warto zaczynać.Jeżeli dojdziesz do ilości replik,jakie posiadałem,i które serwisowałem,lub trzymałem w łapach to pogadamy,bo były ich już dziesiątki,a ty pewnie miałeś kontakt właśnie tylko z tą cymką.

 

A co do tej używki, to poproś o wystawienie na allegro jak się zdecydujesz, i jakieś zdjęcia środka.

 

Alegro w sprawie replik dużo ci nie pomoże.Wiem z własnego doświadczenia.Sam kupiłem moje 2 pierwsze repliki właśnie z allegro.O jakimkolwiek zwrocie z góry możesz zapomnieć,bo sprzedający zawsze będzie miał jakiś argument przeciwko tobie.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Nie wiem,czy wiesz,ale specshop ma program gwarancyjny 6+6.To znaczy,aby mieć 12 miesięczną gwarancję,musisz replikę do nich po 6 miesiącach wysłać na przegląd(co oczywiście wiąże się z kosztami).Zatem replika w aukcji ma w najlepszym przypadku jeszcze około miesiąca gwarancji.

 

Pytanie co do tego programu. Rozumiem ze po 6 miesiach wysylam zeby przedluzyc ta gwarancje. O jakich kosztach tu mowimy? Musze zaplacic za ten przeglad "gwarancyjny"?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...