Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Snajperka AEG


Recommended Posts

Witam!

Prawdopodobnie przesiadam się z szturmu na Snajperkę. Przerabiałem już temat z MB-01 i wiem że springa już nie kupię... :icon_neutral: :icon_neutral:

No i pomyślałem że sprzedam moją g36 od cymy i wezmę się znowu za snajpera.

Jaka ma być snajperka?

Musi to być AEG z dostępnymi częściami (nie sr25).

Co mi się podoba?

Wszystko oprócz sr25 bo u nas w teamie już 3 osoby to mają....

Zasięg cenowy? Powiedzmy 1000zł.

Jeżeli ktoś siedzi w snajper AEG to prosiłbym o jakieś ciekawe linki ;)

Link to post
Share on other sites

Cóż, do 1000 zł faktycznie kupisz najwyżej bazę. Może więc coś od KWA ? M16 tej firmy możesz dowolnie skonfigurować pod względem wyglądu, a gb wytrzyma tuning mocowy potrzebny replice snajperskiej (do tego wspomniany tuning to na prawdę niski koszt). Koszt takiego karabinu to coś w okolicy 1000 zł właśnie.

 

A może, skoro masz G36, zainteresuje cię jego wyborowy odpowiednik ( http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_147&products_id=3242&name=Classic_Army_-_CA8-2 ) od Classic Army ? Cena oscyluje w okolicy 1100-1200 zł, ale może warto dołożyć tę różnicę i wyróżniać się na polu gry.

 

Swoją drogą... skoro macie w teamie już 3 SR25 (rozumiem, że to repliki wyborowe), to po co 4 snajper ? Nie lepiej pójść we wsparcie na ten przykład ?

Link to post
Share on other sites

Masz dobrą gietę, bo kolega z grupy też ma cymę i zdecydowanie chwali ten produkt. Pytanie tylko którą wersję G masz? Krótką czy dłuższą? Daj link do tej giety, to zobaczymy co i za ile dałoby się zrobić. Ogólnie robienie "para" replik jest dosyć proste (o ile masz replikę jakiejś popularnej broni dobrej produkcji, a masz taką), bo nie będziesz musiał ładować nie wiadomo ile w bebech, gdyż wystarczy ci coś w okolicy 500 fps'ów i dobra preclufa coby zasięg wyciągnąć. Może się nawet zdarzyć, że zasięg dobrze działającego układu w G od Cymy będzie lepszy niżeli zasięg SRek twoich kolegów.

 

Co do frontu i lufy, pewnie da się dostać, ale nie sądzę aby w kraju można było to kupić. Musiał byś poszukać w azjatyckich sklepach.

Edited by DobryDobrodziej
Link to post
Share on other sites

Pasować to powinno,bo to ten sam standard.Jednak na twoim miejscu szukałbym tych elementów w komisie.Zapłacisz 30% ceny sklepowej.

 

Swoją drogą dwójnóg ciulowy,i nie warty tej ceny.

Na twoim miejscu poszukałbym długiej konwersji ris,i wsadził jakiś ładny tłumik,bo dłuższa lufa ci zasięgu większego nie da,a zwiększy ryzyko pęknięcia montażu lufy(przy kontakcie z drzewem lub ziemią.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...