Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ułamany zatrzask kolby w AKSU


Recommended Posts

Witam ! Pół godziny temu zauważyłem pewną znaczną usterkę i chciałbym się dowiedzieć co mogę z tym "fantem" zrobić . A więc , zauważyłem to :http://imageshack.us/a/img696/4818/dsc0000572ak.jpg . ( różowy kolor to pęknięcie )

Co mam zrobić ? Czy mogę kupić tylko tę złamaną część , czy np. muszę wymieniać całe body ?

Pomocy :/ !

Link to post
Share on other sites

Miałem podobny problem, z tym że w moim kałaszu ułamał sie osławiony zastrzask. Rozwiazałem go kilkugodzinną zabawą z pilnikiem, papierem ściernym i dobrym klejem do metali za 20 zł. Jeśli interesuje Cie to, wydaje mi się nawet, że bedzie to lepsze rozwiazanie bo nie będziesz się już ani troche martwił że coś pęknie czy ułamie.

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

No cóż, jeśli potrafiłbyś ścierpieć takie poświęcenie Twojej repliki, (jeden gościu który kupił RK-02 od Boyia za 150zł ścierpiał :D) to ja zrobiłem to w banalny sposób :D Wywiercić dziurkę w body, przełożyć przez środek opaskę zaciskową (taką jaką się montuje np. linki w rowerze do ramy), zacisnąć, przyciąć i gotowe :D Tego już nie rozwalisz :) Tak więc albo minimum 100zł za dolne body (mówię tutaj o używkach) albo oszpecenie repliki, ale funkcjonalne :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...