Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AKSU problem z elektryką


Recommended Posts

Witam mam drobny problem po ostatniej strzelance, gdy zeszliśmy ze znajomymi chciałem oddać ostatnie parę strzałów i nic patrze przepalony bezpiecznik wsadziłem nowy naciskam spust i next bezpiecznik i tak z każdym nowym robił w lufie nic nie siedzi kable wydaja się po rozebraniu na części ze tez nie tknięte co doradzacie??

http://www.specshop.pl/product_info.php?cPath=22_241_253&products_id=4957&name=Cyma_-_AK_Beta_-_CM037

Link do modelu repliki

Link to post
Share on other sites

Dobra kabel zalatwiony juz wrazie czego teraz tak od czego lepiej zaczac sprawdzenia srodka gearboxa czy cos siadlo czy kable wymienic i bez bezpiecznika sprobowac

Do moderatora przepraszam za brak polskich znakow ale koma nie posiada polskiej wersji klawiatury jak zajade do domu to zedytuje

Link to post
Share on other sites

kable sprawdziłem, okazały się ok problem okazało się był w Gearboxie zblokowane zębatki , a teraz sweet little problem :P czyli poskładanie tego w całość do kupy :icon_neutral2: :icon_lol: mam mały problem już z 2 sprężynkami ( nienawidzę tego typu sprężynek grrr) a mianowicie gdzie co i jak było zaczepione xD znalazłem parę filmików ale niezbyt ukazują mi to co chcę ktoś ma jakieś może fotki rozłożonego gearboxa cymy z zaznaczonymi częściami albo jakiś manual ilustrowany??

Link to post
Share on other sites

Nie potrzebnie rozkładałeś jak nie znasz się na tym. Teraz jak złożysz to pewnie będziesz miał 200fps ;x

 

Sprężynki są na anti revelsalu, popychaczu, spuście, i jeszcze po drugiej stronie pod płytką selektora ( o czymś jeszcze zapomniałem? )

Link to post
Share on other sites

spust i antireversal mi wyleciały i nie bardzo wiem tylko jak one tam przychodziły a co miałem zrobić jak nie rozebrać jak się tłok zblokował i zębatki xD?? mam smar silikonowy wiec wszystko ładnie nasmaruje i uszczelnie

 

Ok Anti reversal rozkminiony został tylko spust ...

Edited by evilsdj
Link to post
Share on other sites

dobra znalazłem już sposób jak maja przyjść sprężynki tylko błagam jakieś rady jak to wszystko złożyć do kupy żeby się nie zaczęło rozjeżdżać w trakcie składania bo normalnie mnie już krew zalewa ... co chwile coś wyskoczy takie wszystko naprężone jak zamykam druga polówkę >.<

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...