Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Prośba o wycene oraz dylemat z wyborem sprzętu


Recommended Posts

Witam,

zacznę moze on pierwszego punktu, czyli od wyceny. Otóż ile można dostać za G36K z JG po niewielkim tuningu:

Precrura Madbull

Spring 120 Guarder

gumka Systemy

Prowadnica sprężyny

 

Sprzęt niekatowany, w stanie dobrym, 2 niewielkie wady:

brak pina ( mogę czymś zastąpić)

brak oryginalnej stopy kolby

 

 

 

 

Oraz przejdę do 2 pytania. Dysponuję środkami około 1000pln. Moje doświadczenie z asg nie jest zbyt wielkie. Początkowo strzelałem się M4 z GnP, która to z resztą bardzo mi pasowała. Następną moją repliką była gieta, która właśnie w ogóle mi nie leżała... Jakoś tak za dużo tego plastiku :P

 

Od dłuższego czasu choruję na SR25, ale nie wiem po 1 czy nie jest ona za ciężka ( nie jestem ani zbyt wysoki ani postawny :P) i po 2 co ważniejsze, żeby był sens posiadania parasnajperki semi only to musiałaby mieć z 450 fps.... Co niestety wiążę się z tym, że nie będzie można jej używać w CQB, które to stanowi jednak dla mnie esencje asg :)

 

Drugim wariantem jest ogarnięte M4 ze szczelnym układem i +/- 400 fps, z trochę dłuższą precrurą, schowaną w tłumiku.

 

 

Otóż która z opcji wydaję się wam bardziej uniwersalna ? :) Oraz może czy bylibyście w stanie polecić jakąś solidną replikę, która by mogła mi pasować ? ( Wykluczam rodzinę AK oraz G36 )

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Gietka mysle ze za 400-500zl pojdzie. Co do giety, to tez mi nie lezala. Nie jestes sam :D

Jesli nie jestes zbyt wysoki to replika 100cm moze byc troche nie poreczna dla Ciebie.

 

Jesli chcesz para snajpe to najtaniej wyjdzie kupno emki KWA. No ale to juz w budynkach troche srednio, ze wzgledu na wysoki FPS i dluga bron. Moglbys kupic bron zrobiona pod parasnajpe a w budynkach uzywac jakiegos glocka. Taki kompromis.

 

Co do 2 wariantu polecam Evolution Airsoft ze wzgledu na wykonanie zewnetrzne. Border patrol SBR by sie idealnie nadalo do CQB.

Link to post
Share on other sites

Hmm a jest jakieś inne rozwiązanie na replikę uniwersalną, prócz M4, jeśli nie jest sie fanem Akaczy i plastiku :P ?

 

Może jakiś SCAR bądź AUG, który to mimo plastiku fajnie leży, a stosunek dłg repliki do dłg lufy jest super dzięki temu, że to bullpup :)

 

Pozdro

Link to post
Share on other sites

SCAR leży praktycznie tak samo jak Emka, stosunek długości lufy do długości broni jest praktycznie taki sam. Z bullpup-ów mogę polecić F2000 G&G, bardzo przyjemna, dobrze wyważona replika. Ma do tego możliwość zmiany FPS przez regulacją ściśnięcia sprężyny.

Bzdury piszesz.

SCAR ma cholernie ciężki korpus, emka leciutki i w kompletnie innym kształcie. Co prawda chwyty pistoletowe są identyczne ale druga ręka opiera się zupełnie innaczej. Scar jest bardzo masywny i cała waga leci na przód. Dźwignia zmiany trybu ognia jest kompletnie inna niż w m4, składanie się do strzałów to też inna bajka (kolba w scarze ma oparcie na policzek, przyrządy celownicze są inne).

Za 1000zł nie kupisz firmowego scara/sr25 czy bullpupa. Jeśli chodzi o ostatniego to budzetowo ogarniesz auga JG/CA.

Edited by Pawelo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...