Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

A ICS?

"Korpus (body): wykonane z tworzywa sztucznego" widnieje przy opisie tej repliki w jednym sklepie, a jednak wolałbym kawał metalu ;) Także dla mnie zostaje wybór ten KA i KWA Defender. Co z tego będzie lepsze? I czy do którejś z tych replik można wpakować baterię Li-Po? Bo słyszałem, że ułatwiają eksploatację repliki i myślałem, żeby za jakiś czas w taką zainwestować ;)
Link to post
Share on other sites

A fakt, po prostu patrzyłem na ceny wersji Universal, bo seria professional mnie wstępnie powaliła na kolana, ale widzę, że zwykła M4A1 faktycznie kosztuje nie więcej niż 1200 zł. Tyle że mniej fps w stocku i coś tam wyczytałem, że nie wszystkie części inych firm pasują (chodzi o szkielet gearboxa, dysze i popychacz) więc potem z ewentualnym tuningiem będzie mniejszy wybór?

Link to post
Share on other sites

Jeszcze zauważyłem, że w cenie do 1200zł mieści się VFC E-Series M4 145R. Czyli wybór następujący:

 

1. Nówka KA

2. Używany KA z allegro

3. Używany KWA Defender

4. Nówka VFC

5. Używany CA

6. Nówka ICS

 

Sorry, że tak głowę zawracam, ale jak już wspominałem, wolę na początku zasięgnąć rady kogoś kto się na tym zna, niż kupić pierwszą lepszą replikę a potem płakać, bo coś będzie nie tak.

Link to post
Share on other sites

Ja bym wziął king arms i kwa z tego względu że w classic army będziesz musiał włożyć jeszcze dużo kasy jak będziesz chciał mieć coś fajnego z niej.

 

Mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź?Bo wg mnie na pewno mniejszym kosztem wyciśnie lepsze osiągi w CA niż KA.W tej nówce od Tremy praktycznie nic robić nie musi,bo w stocku jest już bardzo fajna.

Edited by nicknitro
Link to post
Share on other sites

Mógłbyś uzasadnić swoją wypowiedź?Bo wg mnie na pewno mniejszym kosztem wyciśnie lepsze osiągi w CA niż KA.W tej nówce od Tremy praktycznie nic robić nie musi,bo w stocku jest już bardzo fajna.

Czyli jednak lepiej CA i potem ew coś w niej poprawić? A ta nówka, o której mówisz to jaka dokładnie?

 

 

G&P -> KWA ->CA -> King Arms,Evolution Airsoft->Emka aeg od WE

Na GP mnie nie stać, KWA nigdzie nie ma....zostaje CA i KA...czyli jednak lepiej CA i potem ew lekki tuning jak już?
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...