Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kabura Safariland- problem z TLR-2


Recommended Posts

Witam.

Problem dotyczy kabury Safariland 6004 83-21 na G17 z oświetleniem taktycznym ( dokładnie o takiej mowa http://hpe.pl/product_info.php?products_id=88). Dotychczas używałem jej w konfiguracji G17 KSC z metalowym zamkiem z oznaczeniami + latarka TLR-1 i wszystko pasowało idealnie. Żyjąc w przekonaniu , że ta kabura dedykowana jest również pod latarkę TLR-2 ( bo tak podają m.in na stronie www.) zmieniłem światło właśnie na TLR-2. No i niestety przeżyłem niemiłą niespodziankę, bo światło nie wchodzi z tym samym glockiem do kabury. Wydaje się , że na szerokość jest ok , bo jak zdejmę zamek i włożę do kabury samą latarkę ze szkieletem to wszystko siedzi na miejscu, wygląda na to , że całość jest " za wysoka" i na tej płaszczyźnie nie wchodzi do safarki. Pytanie do Was- używał ktoś kiedyś TLR-2 z repliką i kaburą safariland? Może ta kabura jednak nie jest przeznaczona pod to światło, ale skoro nie ta, to jaka? Może szynę w szkielecie glocka, która przeznaczona jest na montaż światła trzeba pogłębić i doszlifować i się zmieści?

Liczę na pomoc.

Pozdro.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...