Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rozmiary USMC, MARPAT, American Apparel.


Recommended Posts

Witam!

 

Planuję od dłuższego czasu zakupić mundur Digital (Pixel?) Woodland lecz jednak przed chwilą stałem się niepewny co do poszukiwanego rozmiaru. Otóż znalazłem już kilka ofert munduru o rozmiarze Medium-Regular, jednakże potrzebuję opinii osób, które takowy posiadają/posiadały. Co potrzebne do udzielenia odpowiedzi?

 

  • Wzrost 185 - 190cm;
  • Szczupła sylwetka (Waga 75-80kg)
  • Szczere chęci pomocy laikowi :)

 

Tak więc, potrzebuję, by osoby spełniające wyżej wymienione kryteria wypowiedziały się, czy rozmiar M-R był dla nich w sam raz, czy może był za ciasny/luźny.

 

Z góry dziękuję za odpowiedź, pozdrawiam!

 

PS. Mierzyłem się przed chwilą centymetrem krawieckim i przeliczyłem to wszystko na cale, ale że jestem po kolacji to mogło wyjść o kilka centymetrów za dużo, a poza tym krawcem nie jestem i się nie znam na tym jak fachowcy :)

Link to post
Share on other sites

To od przejedzenia może wzrosnąć obwód w klatce?

 

Niektórym rośnie brzuch, a niektórym brzuch poszerza nawet klatkę (niemożliwe, ale jak sobie coś człowiek wmówi to powie, że mu się nawet szczęka przestawiła po jedzeniu), ewentualnie jest to tylko moje osobiste złudzenie :)

 

@edit, dobra, zignorujcie proszę bardzo notkę o powiększeniu się obwodu klatki piersiowej przez kolację, musiałem założyć okulary coby zobaczyć, że to mi się z oczami coś działo.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...