Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Rk-03 problem z dyszą


Recommended Posts

Witam, ostatnio kupiłem do mojego Boyi długą dyszę SHS. Jednak po wymontowaniu stockowej okazało się, że jest 1mm krótsza (mierzone). Poza tym po złożeniu gb dysza SHS nie cofa sie do końca, nie trzyma szczelności i jest problem z podawaniem kulek. Co może być przyczyną problemów?

Link to post
Share on other sites

Dysze SHSa (zamontowałem już 3) są według mnie bardzo dobre. Dysza raczej cofa sie do końca lecz tak jak powiedziałeś jest dłuższa o 1mm przez co kulka nie może wejść do komory, broń boże nie przycinaj dyszy!!! Lepiej pomiędzy gerboxa a komorę włóż podkładkę, to załatwi problem podawania kulek. Czas na szczelność, jesteś pewien że podczas wkładanie dyszy nie uszkodziłeś znajdującej się w niej oringa? Czasem oring wyskakuje z tego rowka i ludzie na chama próbują włożyć przez co go uszkadzają. Nałóż na oringa smar silikonowy

Edited by blackblut
Link to post
Share on other sites

Dysze SHSa (zamontowałem już 3) są według mnie bardzo dobre. Dysza raczej cofa sie do końca lecz tak jak powiedziałeś jest dłuższa o 1mm przez co kulka nie może wejść do komory, broń boże nie przycinaj dyszy!!! Lepiej pomiędzy gerboxa a komorę włóż podkładkę, to załatwi problem podawania kulek. Czas na szczelność, jesteś pewien że podczas wkładanie dyszy nie uszkodziłeś znajdującej się w niej oringa? Czasem oring wyskakuje z tego rowka i ludzie na chama próbują włożyć przez co go uszkadzają. Nałóż na oringa smar silikonowy

Najpierw czytam później działam więc na pewno nic nie uszkodziłem :) Dziwi mnie, ze w pozycji "schowanej" dalej można wcisnąć dyszę.
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...