Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Szyna montażowa i kolimator do RK-02


Recommended Posts

Witam, mam problem, naczytałem się sporo tematów ale tylko w 1 było lepiej opisane na temat szyny montażowej do rk-02, czy ktoś posiada takową replikę i do szynę do niej? Jeśli ktoś wie jaka szyna pasuje to proszę pisać, gdyż nie mogę znaleźć takiej.

 

Pytanie - Czy szyny które pasują do zwykłych AK (cm itp) będą pasowały do rk-02 (ak 74) ?

 

I jeszcze jedno pytanie - Jaki kolimator wziąć? Chodzi mi o możliwie jak najtańszy i dobry :icon_smile: (Budżet max 100zł na kolim)

 

*Ewentualnie dozbieram te 60zł i kupię chińskiego Eotecha

 

 

* Co do szyn: znalazłem takie coś: http://www.taiwangun.com/product/show/17246.html

 

*Edit - W innym temacie ktoś pisał, że pasuje :) Ale nadal pytanie aktywne- Jaki kolimator polecacie do tej szyny i do rk-02 ?

Edited by Kemonator
Link to post
Share on other sites

Kemonator każda szyna wejdzie dedykowana do ak w asg. Chińskie nie chińskie wejdzie. Ciaśniej nie ciaśniej ale wejdzie. Jak nie wejdzie trochę pilnika i też wejdzie.

Co do kolimatora : http://www.taiwangun...show/17304.html Polecam ten. Miałem nie jeden kolimator na tym samym ak co ty. Ten spisywał się najlepiej. Eotech odpada. Jedynie ACOG delikatnie podjedzie. Elcana nie miałem. Aimpoint m2 też jest dobry podobny z resztą do tego z linku tylko że wygląda inaczej.

 

Niżej stare zdjęcia kolegi oczko 32mm

 

 

kolif.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

koli1.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Edited by Brzuski
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...