Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Problem - magazynki


Recommended Posts

Witam.

 

Jestem posiadaczem repliki http://www.specshop....arbine-New_M120.

 

Dostałem do niej taki magazynek http://www.specshop....l-Cap_-_M4_-_30.

 

Na zwykłym magu z zestawu wszystko gra i śmiga, ale po włożeniu tego drugiego, nie stockowego, nie podaje kulek (wypycha z maga ale nie wystrzeliwują). Moje pytanie - co mogę z tym zrobić?

 

I drugie pytanie - jako że na razie nie chcę nic modyfikować w bebechach, jakich kulek używać?

 

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites
Guest Graszczur

A weź wytłumacz konkretnie w jaki sposób nie podają. Bo ja na przykład miałem coś takiego, że mag podawał dobrze dopiero po ręcznym dociśnięciu do komory od dołu. Rozwiązaniem okazało się przyklejenie czegoś na tylnej ściance gniazda magazynka

Link to post
Share on other sites

Tak jak kolega wyżej, warto sprawdzić jak siedzą magazynki w gnieździe i czym się między sobą różnią. Magazynek, który był przy replice i działa jest wtedy punktem odniesienia. Jeśli zauważysz, że np otwór przez, który kulki z real capa dostają się do komory jest za mały albo są tam jakieś zadry, można go poszerzyć odrobinę pilnikiem. Tylko nie za mocno bo blokada jest otwierana przez dociśnięcie magazynka do kołnierza komory. Jeśli za mocno się ją by spiłowało to kulki zwyczajnie by wypadały z magazynka. Jeśli real cap ledwie się trzyma w gnieździe wtedy jest za słabo dociśnięty do kołnierza a kulki nie wpadają do komory.

 

Jeśli stokowy magazynek dobrze siedzi, real capa można okleić taśmą by ciaśniej wchodził do gniazda lub też samo gniazdo magazynka wyściełać kawałkami pianki/gumy. Sam mam takie paski piankowe z klejem pod spodem, poprzyklejane wewnątrz gniazda, gdy ich nie było magazynek mocno się chybotał i czasami nie podawał kulek. A przypadkowe naciśnięcie zwolnienia magazynka sprawiało, że wypadał. Teraz tak się nie dzieje. Może też być wina za słabej sprężynki w samym magazynku no ale z tym to bez jego rozkręcenia i podłożenia czegoś pod sprężynkę się nie obędzie.

Link to post
Share on other sites

W stockowym magu wszystko jest okej, natomiast w tym drugim, naładowałem ze 20 kulek, oddałem kilka strzałów na singlu i żadna nie wyleciała z lufy, jedynie wypadły lużne z komory, w której siedzi magazynek więc strzelam, że za słabo dociśnięty. Co zrobić w takim razie, aby mocniej go docisnąć?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...