Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AMD-65 LCT Kto ma i może się wypowiedzieć?


Recommended Posts

Przyszedł czas,aby doszedł AK do mojej kolekcji.I mam kilka wątpliwości co do niego.

 

Czy ma ktoś tego AMD od LCT i może powiedzieć jak tam wygląda mocowanie(stabilizacja lufy?)?

 

Gdzieś w komentarzach czytałem,że w starszej serii LCT lufę stabilizują 2 śrubki i istnieje ryzyko,że replika się rozpadnie.W nowszej tego ponoć nie ma.

 

Link do recki o kałachach LCT http://wmasg.pl/pl/armoury/show/184819?key=None

Link to post
Share on other sites
  • 1 month later...

Zakładam, że mam starszą wersję przerobioną na gaz. U mnie te dwie śruby stabilizują właściwie nie lufę co komorę hop-up do której dokręcona jest lufa. To wręcz mniej stabilne rozwiązanie i póki co nie zapowiada się na jakiekolwiek "rozpadanie się". Strzelanie też nie robi wrażenia na tej replice, a z konwersją gazową wszystko, co nie jest potraktowane locktitem ma brzydki zwyczaj samoistnego rozkręcania się. Na tym polu moje amd wygrywa ze stalową kopią galila inokatsu, z której na początku po kilku seriach odpadały części ruchome ;)

Nie zastanawiaj się bo jakość LCT robi wrażenie i nawet gdybyś musiał coś poprawiać to warto.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...