Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Wybór repliki do 1500zł


Recommended Posts

Witam

Jak w temacie szukam repliki do 1500zł. Byłem parę razy na szczelance z pożyczoną bronia i bardzo mnie to zainteresowało. Za bardzo nie znam się na firmach oraz częściach jakie znajdują sie w danych modelach dlatego też proszę was o pomoc. Moje wymagania co do repliki:

 

- Metalowy korpus

- Wzmcniany Gearbox

- Standardowe częsci - w razie co żeby nie było problemu z częściami zamiennymi

- Chcaiłbym aby broń starczyła mi bez dodatkowych wkładów finasowych starczyła mi na jakiś dłuższy okres czasu

 

Co do modelu broni to gustuję bardziej w m4/16. Prosił bym o podanie linków do replik oraz uzasadnienienie dlaczego właśnie tą replikę polecacie. Broń bedzie używana w lesie ( forty w poznaniu oraz okolice )

Pozdrawiam

Edited by patbal215
Link to post
Share on other sites

Do tej kwoty masz dosyć duże pole manewru i można pokusić się o replikę z górnej półki np. CA,G&P itd. Szukanie naprawdę nie boli, a w tym dziale gdzie założyłeś swój temat jest kupa takich o emkach wraz z opiniami :icon_smile: Posiedzisz chwilę na forum to będziesz wiedział co brać w ciemno, a co omijać szerokim łukiem. Grunt to się nie spieszyć bo o nietrafiony zakup wcale nie trudno :icon_smile:

 

BTW popracuj nad ortografią bo sobie szczeliłeś byka.

Edited by dymek_nh
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...