Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Buty wiosna-lato oraz jesień-zima


Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich :icon_smile:

Jestem świeŻakiem wiec zielonego pojęcia o tym nie posiadam

Poszukuje obecnie butów na jesień-zima oraz wiosna-lato mam przeznaczone po 300 zł na parę

w większości czasu będę chodził po betonie i twardym podłożu + jakies płytki, linoleum będe spędzał na dworze oraz w budynku po jakies 7 h dziennie nie zależnie od pory roku

Jakie modele polecacie ?

obecnie posiadam zwykłe desanty takie jak te przynajmniej podobne

http://allegro.pl/bu...2646387152.html

i czym najlepiej je impregnować

Pozdrawiam

 

Przenoszę kolejny raz do odpowiedniejszego działu.

Martin_BB

Link to post
Share on other sites

300 za parę czy ogólnie całość budżetu ?

z tego co chodziłem to na wiosne/lato szczerze i każdemu moge polecić Haixy p9 desert -świetna sprawa. można za rozsądne pieniądze dostać kontrakty dla bundeswehr,

jesień/zima - to nie ma co kombinować, co licówka to licówka. Tu też bym poszedł w niemczyznę, kontrakty dla bundeswehr czy to model 2000 czy 2005, Bucior nie do zajechania.

Dostępność : armyworld.pl , bundes.pl -> tylko tu taki mały tip :wink: jak masz w miarę blisko do Krosna Odrzańskiego to lepiej przejechać się osobiście bo z wysyłką czasami wychodzą różne kwiatki, poszukaj na forum to chyba był taki topic.

Pozdro

P.S. - desantówki sobie daruj, mają jedną wadę : brak jakichkolwikek zalet.

Link to post
Share on other sites

Skoro trzymamy się w reżimie koloru to polecam kontraktówki dla bundeswehr, czarne, powyżej kostki i wytrzymałe jak czołg. Na jesień/zime.

Wiosna/lato - jak do 300 pln ( zakładam, że membrana wskazana ) MOOOŻE się uda trafić coś z produkcji Haix(P9) albo amerykańskich firm (Bates,McRae,Belleville,Altama,Corcoran),

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...