Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy moja gieta to pomieści?


Recommended Posts

Witam wszystkich. :)

 

Zgłaszam się do was z pytaniem, ponieważ niedawno zakupiłem G36c od Aresa, i potrzebuje do niego baterii - jedną już kupiłem, jednak okazała się za duża, cóż, mój pech. Jednak wolałbym drugi raz nie wydać bezmyślnie kasy, i tym razem zapytać na forum, może akurat ktoś mi pomoże. Zdecydowałem się na baterię LiPo, ponieważ wydaje mi się że ma lepsze osiągi, i jest mniejsza, a da lepsze efekty, i myślę że jak będzie mieć napięcie 7,4V to karabinkowi nic się nie stanie. :)

 

Znalazłem w internecie coś takiego:

http://gunfire.pl/product-pol-1152198575-Akumulator-Redox-LiPo-1750-mAh-7-4V-20C.html

Czy moja gieta da radę to pomieścić?

 

I tu pojawia się kolejne pytanie, jak wygląda sprawa z wtykiem? w baterii jest rodzaj DEAN a mój Ares ma małą tamiye. Czytałem że podobno ten DEAN jest lepszy, jednak czy jeśli wymienię wtyk w mojej replice, czy będzie to równało się z utratą gwarancji? Czy jest szansa że taki zabieg uszkodzi moją replikę? Oprócz tego kupiłem ładowarkę redox alpha v.2, i tam też nie ma wtyku tamiya mała, ale za to jest ten "dings". Co robić w tej sytuacji? wymienić w tyk w baterii na tamiye, tak samo z ładowarką, czy po porostu wymienić w karabinie?

 

Dziękuję z góry za pomoc, już nie raz pokazaliście że mogę na was liczyć. :)

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedzi, a ten blow back to porażka... byłem dzisiaj na strzelance i pożyczyłem jakąś stockową baterię od kolegi, i rof to była totalna porażka, dużo mniejsza niż jakikolwiek inny chińczyk. A pojedynczy jeszcze gorszy, czasami w ogóle nie strzelał. I teraz się zastanawiam, czy nie będzie lepiej kupić lipo 11,1 czy też moja replika tego nie wytrzyma ? I wie ktoś może jaka bateria wejdzie? bo jak już pisałem jedną kupiłem i okazała się za duża, a nie chce znowu stracić pieniędzy.

Link to post
Share on other sites

Te 20C szału nie robi. Z tego pakietu wyciągniesz maks 35 A stałego prądu, czyli niewiele.

Stocka uciągnie, ale batka z wyższym współczynnikiem C da lepszą reakcję na spust. Pytanie też, jak z jakością tego pakietu, a podejrzewam, że tak jak z większością dedykowanych do aegów lipoli, czyli nie bardzo.

Naprawdę warto poszperać po sklepach modelarskich, przy pakietach podane są wymiary, więc jesteś w stanie określić, czy zmieści się w Twoim chwycie.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...