Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

POMÓŻCIE ! 2 Giwery 2 Firmy


Recommended Posts

Witam wszystkich Maniaków :maniak_usmiech: Ja dopiero zaczynam moją przygodę z ASG i jestem ,,zielony,, z tąd moje pytanie i prośba do Was chłopaki! Chcę kupi swoją pierwszą giwere interesują mnie te dwie, doradzcie która jest lepsza, którą kupic?

http://www.specshop....-99_-_Blow_Back

Oraz:

http://www.asg.com.p...Army,p,4192.php

 

Zależy mi na niezawodności abym nie musiał przy niej grzebac albo wysyłac na srevis, ważny jest dla mnie dobry zasięg i celnośc, oczywiście także wygląd. Oba mają Blow Back zależy mi na tym.

POMÓŻCIE mi wybrac. Licze na opinie użytkowników, może ktoś strzelał z obu? A może ktoś pracuje w sklepie ASG lub servisie i dobrze zna te modele??

Aaa i 2gie pytanko EBB i PBB czy któryś z nich jest lepszy, bardziej nie zawodny??

Z góry DZIĘKUJE za odpowiedzi i pomoc w wyborze POZDRAWIAM!

Link to post
Share on other sites

G&G nie mam pojęcia (tzn z tego co czytam to lipa ), jeśli CA, z tego co wyczytałem polecają modele z roku 2010

 

Tak wiem chcesz BB....

 

jeśli jesteś zielony, to odpuśc sobie BB, i kup osławioną emkę kwa i jak to mówią ,,będzie pan zadowolony,, .....

jeśli zależy Ci na BB to już Ci nie pomogę....

Link to post
Share on other sites

dzięki Pietia. A więc Twoim zdaniem z TYCH DWÓCH lepiej brać CA. Noi w przeciwieństwie do pneumatycznego BB elektryczny BB podobno co kolwiek kopie wiadomo że nie tak jak w gaziku ale gazika nie chcę :icon_biggrin: a mógłbyś wrzucić linka do jakiegoś sklepu z tą emką Kwa?

Graszczur, tak słyszałem i również biorę pod uwagę G36 Aresa lub Umarex ale czy one nie mają gorszych bebechów od tego CA??

Link to post
Share on other sites

Hmmm no ciężka sprawa chłopaki z tym wyborem :icon_confused: obu ich kupić nie mogę... zresztą jak widać chyba każdy producent ma swoich zwoleników a i przeciwników. Chyba skłaniał bym się bardziej ku CS ze względu na EBB a nie PBB bo ten elektryczny podobno bardzie ,,czuć,, a powiedcie co myślićie o wyborz pomiędzy tym CSem A15A4 a Aresem/Umarex G36??

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...