Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Opłaca się ? :)


Recommended Posts

Witam moje pytanie brzmi czy opłaca mi się wymienić karabin snajperski mb-07 black plus luneta 3x9x40 stan prawie nówka, zero rys, wystrzelone około 150 kulek , który posiadam za tą G-ietkę : http://wmasg.pl/pl/consignment/show/358197 . Czy może on coś jeszcze powinien dorzucić . Bardzo potrzebne szybkie odpowiedzi i porady doświadczonych :) Z góry wielkie dzięki :)

Link to post
Share on other sites

Uważaj na second hand,kupując karabin od osoby która nie jest jej pierwszym właścicielem (może być równie dobrze trzecim, czwartym etc.) możesz narazić się na koszty renowacji broni i wyjdzie Ci, że zapłaciłeś więcej niż to było konieczne. W informacji odnośnie granatnika jest napisane, że "najprawopodobniej" jest to G&P, więc jest bez papierów - ja bym uważał na taki manewr, równie dobrze może to być ładna kopia warta 3x mniej.

 

W takich sytuacjach najlepiej poprosić sprzedającego o możliwość uznania pisemnej gwarancji rozruchowej (np 10 dniowej) i w tym czasie zanieśc replikę na serwis i sprawdzić ile i w jakim stopniu (jeśli w ogóle) części jest zużytych i jaki będzie koszt wymiany. Jeśli wyjdzie, że replika jest na skraju awarii to zwracasz zakup na podstawie owej gwarancji. Można nadziać się na minę z używkami z drugiej ręki :/ nie wiesz ile kto w niej grzebał i jak dbał.

Edited by Legion665
Link to post
Share on other sites

W tym przypadku chodzi o wymianę, ale virusotron dobrze prawi, należy spisać coś na kształt umowy kupna - sprzedaży i bardzo dokładnie opisać stan przedmiotów wymiany. Jeśli tamten koleś napisze, że stan giety jest bardzo dobry, gb nie rzęcholi - najlepiej jakby też opisał czy części zewnętrzne nie są mocno zużyte - to wtedy można się pokusić na taką wymianę bo zawsze masz powód do anulowania wymiany jeśli okaże się, że przedmioty nie są zgodne z opisem zawartym w umowie. Papierki to jedyne co Ci zostanie jeśli okaże się, że po 2 miesiącach musisz wymienić większość bebechów za 400-500zł, a na papierku wszystko wskazywało, że broń jest w stanie idealnym.

 

Chociaż nic nie przebije zabrania broni na serwis i sprawdzenie jej przez fachowca by nie wpakować się na minę. Zwłaszcza jeśli karabiny są wiele warte.

Link to post
Share on other sites

To można zmodyfikować czyli JA bla bla wymieniam owe przedmioty bla bla o wartości XXX zł za przedmioty bla bla o wartości XXX zł którymi właścicielem jest ON bla bla. W internecie jest pełno umów kupna sprzedaży.

 

Rzeczoznawca fakt najlepszy ale wymaga "bycia" zainteresowanych stron w tym samym miejscu i czasie. Inaczej zachodzi podejrzenie... ale to ekstremalne przypadki.

Link to post
Share on other sites

Ogromne dzięki chłopaki :icon_smile: Chodzi mi tylko i wyłącznie o samą G-ietkę :icon_smile: On ma mi wysłać filmik bebechów tej G36C . Także tutaj go zamieszczę i wtedy jeżeli moglibyście mi podpowiedzieć to byłbym niezmiernie wdzięczny , bo jeżeli chodzi o AEG'i to jestem zielony . Ogólnie to zaczynam zabawę z tym hobby . Nowe zdjęcia http://imageshack.us/photo/my-images/850/dsc02217m.jpg/

Edited by F4ZZ3R
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...