Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Uchwyt do pasa taktycznego cm041j


Recommended Posts

Witam,

pytanie kieruje głównie do posiadaczy tej repliki.A mianowicie ostatnio na impreze wyleciał mi ten zaczep i chciałbym sie spytać czy jest możliwe jakieś mocowanie i sposób na to ?Czy wam też to wylatuję ?

http://ifotos.pl/zobacz/DYT-CM041_xnnnean.jpg/

Na gwarancję tego nie oddam ,bo to się nie urwało tylko to wylatuję i nie mam zamiaru za każdym razem tego wtykać jak założe pas taktyczny...

Link to post
Share on other sites

Jak tak czytałem Wasze posty to odniosłem wrażenie, że na siłę wciskacie uchwyt przy prowadnicy założonej na body MP5-ki... :P, więc spróbuję rozwiać wszelkie wątpliwości: Uchwyt w CM.041J trzeba tymi "krótkimi nóżkami" w stronę kolby włożyć. I jakby coś to najpierw musisz trochę do tyłu odsunąć ten element, na którym jest prowadnica kolby i dopiero wtedy włożyć uchwyt. I na koniec docisnąć do korpusu i oczywiście zablokować pinem. U mnie to wchodzi bezproblemowo i trzyma mocno. I nie trzeba się siłować, ani prosić innych osób o pomoc. :D

Link to post
Share on other sites

Nie ważny temat :P zgubiłem dzisiaj w boju ten uchwyt wyleciał i zginoł... Jestem zły ,ale nie będę miał problemu.. A takie pytanie czy wasze repliki strzelały słabiej na standardowej bateri? bo jak włożyłem baterie firefoxa 8.4 taka sama jak sandardowa... to jest różnica duża w szybkostrzelnośći...

Link to post
Share on other sites

Nie ważny temat :icon_razz: zgubiłem dzisiaj w boju ten uchwyt wyleciał i zginoł... Jestem zły ,ale nie będę miał problemu.. A takie pytanie czy wasze repliki strzelały słabiej na standardowej bateri? bo jak włożyłem baterie firefoxa 8.4 taka sama jak sandardowa... to jest różnica duża w szybkostrzelnośći...

 

Bo to firefox, z nimi jest straszna loteria ;P

 

BEDA, o to mniej więcej mi chodziło ale nie pamiętałem, w którą stronę skierować te nóżki :P

W każdym razie gdy ja wciskałem je prawidłowo to wchodziły baardzo ciężko :/

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...