Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

L96... czy na pewno?


Recommended Posts

Witam wszystkich, kupiłem już jakiś czas temu replikę L96... podobno warrior od wella, strzelała jakiś czas ładnie aż w końcu padła gumka (raz kulkę poda, raz z lufy wyleci a jeszcze innym razem wcale nie poda), teraz ją rozkręciłem i to co ujżałem zrobiło mi zamieszanie w głowie, czy padłem ofiarą podróby warriora czy tylko części zamienne są inaczej skonstruowane?, mianowicie rozkręciłem sobie ją i pierwsze co zobaczyłem... inny tigger niż na zdjęciach np airsoftpro czy nawet zamiennych od wella, żeby było tego mało komora HU też się różni nieznacznie (albo znacznie? o.0 nie wiem.. nie znam się, zapracowany jestem ;D) budową, jak i kształtem wykonania ("tu" ma "to" a "ta" "tego" nie ma, że się tak wyrażę) i teraz chciał bym porposić was, żebyście zerknęli fachowym okiem na zdjęcia, które umieszczam niżej i spróbowali odgadnąć co to za replika, żebym wiedział jakie części kupować (wydawać 500-800zł za sam tigger, który jak się okaże będzie bee fuu i w ogóle, to mi nie jest na rękę) Z góry dzięki i przepraszam za tak "epicką" rozdzielczość zdjęć godną kalkulatora... i to zwykłego a nie matematycznego!

 

https://picasaweb.google.com/110538017424610801974/L96

Link to post
Share on other sites

hmm trudno powiedzieć co to przypomina, prawdę powiedziawszy jest to koło o 2-ch średnicach.

(dodałem zdjęcia owej części, myślę, że poprawnie jeśli nie to poprawię)

 

Kupowałem używanego w dobrym stanie, z tego forum, gdzieś tak w maju.

 

Galeria mi bangla w najlepsze, może spróbuj sie zalogować na własne konto google/picassa/co kolwiek związanego z google.

Link to post
Share on other sites

No tak jeszcze AGM robi L96,o nim zapomniałem ale to dlatego że już elkę naprawdę słabo przypomina między innymi z uwagi na rączkę przeładowania.Jak masz taką rączkę przeładowania to jest to MP002 AGM:http://airsoftmegastoretv.com/ebay%20pictures/mp002c-bipodscope/mp002c-bipodscope-4

Link to post
Share on other sites

Dzięki serdeczne. Prawde powiedziawszy nawet nie miałem pojęcia o tym, że well i amg ma różne raczki... jeszcze tak może nie tematowo, jednak spytam się tak ogólnie czy jest możliwość tuningu tej repliki? i gumka podejżewam tak samo niedostępna jak ta dla well?

Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...