Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KWA/LMT Defender 4 - problem z wyjęciem komory hop-up


Recommended Posts

Witam !

 

Postanowiłem wymienić gumkę hop-up w swojej replice na zieloną G&G, ale po otworzeniu repliki napotkałem problem z komorą hop-up. A mianowicie nie mogę jej wyjąć. Na filmikach pokazujących wymianę tego elementu cała komora bez problemu wychodziła, natomiast u mnie trzyma się jakby była jeszcze gdzieś przykręcona. Czy ktoś z was napotkał ten problem i wie jak go rozwiązać ?

Proszę o pomoc i z góry dziękuję !

 

 

Moja replika to: http://militarialodz...sgdk-p-619.html

Link to post
Share on other sites

sprawdź czy nie masz podkręconego hop'a, daj go na zero, ale sugerowałbym całkiem odkręcić pokrętła bo nawet na zero dystanser minimalnie dociska

No i delikatne obrotowe ruchy ;pp

 

A gumkę od razu przytnij o 2mm zaoszczędzisz pare minut.

Edited by sliwa240
Link to post
Share on other sites

@ sliwa - on chyba nie może wyjąć lufy z repliki.

 

Jeżeli faktycznie nie możesz wyjąć lufy i komory z repliki, to są dwa rozwiązania:

a) od strony wylotu lufy/tłumika pomienia włóż inną lufę lub przedmiot o średnicy zbliżonej do lufy wewnętrznej i delikatnie podbij ręką, kombinerkami, młotkiem, co tam będziesz mieć pod ręką

b) podważ komorę delikatnie płaskim wkrętakiem, taki 1 lub 1,5mm wystarczy, lub odkręć całkowicie górną część korpusu i w pozycji pionowej delikatnie uderz od strony rączki przeładowania w jakieś twarde podłoże. czasami cuda działa odciągnięcie do tyłu rączki przeładowania i delikatne podważenie komory jakimś wkrętakiem.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...