Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam, zauważyłem, że w mojej broni zapasowej, która się zepsuła ostatnio [pierwszy raz otwierałem po 2 latach] jest gearbox v.2 ale jest inny selektor.. Czy jest możliwość wsadzenia w niego gearboxów innych firm? Jest on z Boyi. Patrzałem tak na internecie na gearboxy systemy itd to wyglądają inaczej .. Może ktoś krótko i zwięźle mi odpowiedzieć? Z góry dziękuję. Pozdrawiam.

 

Zwracaj większą uwagę na ortografię i interpunkcję/ you-dash

Link to post
Share on other sites

Różnią się z zewnątrz tylko płytkę selektora.

Kwestia jest inna jeszcze odnośnie Boyi. Przód szkieletu jest ciut cieńszy i tak samo głowica cylindra jest też cieńsza. Na innych, np. JG czy A&K, możesz mieć problemy z podawaniem kulek i fps'ami.

Najlepiej jakbyś zdobył szkielet Boyi.

Link to post
Share on other sites

Planuję kupić kompletny gearbox v.2 z szkieletem G&P, będzie on pasował do owego Scara? Czy selektor będzie trzeba zmienić w tym G&P na tego z scara? Problem z upchaniem go do dolnego body będzie duży problem czy wejdzie?

Edited by you-dash
Ortografia i interpunkcja.
Link to post
Share on other sites

Chcu1995, nie chce być podły, ale o tym SCARże jest już dosyć dużo tematów i na Twoje pytanie odpowiedziano już z 10 jak nie 30 razy. Ale ok, do tego SCARa wejdzie każdy normalny gb v.2 (kilku graczy wkładało do body SCARa Boyi gb JG). Płytka selektora jest chyba delikatnie inna, albo wcale się nie różni. Różni się tylko dysza i komora HU.

 

Do mojego SCARa dopasowywałem szkielet v2. Super Shooter i pasuje jak ulał, nie wiem jednak jak strzela bo sprawdzałem tylko czy wejdzie bez problemu.

Edited by DobryDobrodziej
Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...