Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M16A3 (Classic Army) problem z okablowaniem.


Recommended Posts

Witajcie! Postanowiłem napisać na forum z prośbą o pomoc. Otóż mam dość starą już M'kę od Classic Army w dużym stopniu zmodyfikowaną, głównie we wewnętrzu GB.

Sprawa jest taka że kupiłem ostatnio z Taiwan'a okablowanie niskooporowe. Po złożeniu broni w całość i próbie podpięcia baterii pojawił się mały kłopot, otóż jak tylko podepnę baterię zaczyna strzelać full-auto jak oszalały. Selektor ognia nie działaja. Rozkładałem dwa razy i dwa razy złożyłem i nadal to samo... Nie mam pojęcia co poszło nie tak.

Dodam tylko że GB to standardowa jednoczęściowa wersja V2, w razie gdyby potrzebne były jakieś jeszcze informacje proszę dać mi znać.

Edited by Liderty
Link to post
Share on other sites

Problem zażegnany, ale do takiego stopnia że teraz zupełnie nic nie działa... Tak jakby przez obwód wcale nie płyną prąd. Bateria i silnik działają bo sprawdzałem na drugim GB. Wszystko wygląda na dobrze podłączone, mimo to nie daje znaku życia po próbie włączenia samego silnika podłączonego do GB. Rozkładałem znów parę razy ale nie mam pomysłu co jest nie tak... Metoda prób i błędów się nie sprawdziła więc może macie jakieś sugestie.

Link to post
Share on other sites

Postanowiłem rozłożyć na drobne kawałeczki całe okablowanie no i chyba znalazłem przyczynę braku reakcji, niestety nie znam się na elektryce itp. i nie wiem czy coś takiego może być winne ale... spójrzcie i doradzajcie...

2012-12-15+12.jpg

Edited by Liderty
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...