Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lufa zewnętrzna do Beretta M9 green gas firmy asg.


Recommended Posts

Jestem nowy na forum i nie wiedziałem gdzie wrzucić temat.

 

Mianowicie jestem posiadaczem repliki Beretta M9 z blow back na green gas firmy asg.

Chciałbym zamontować tłumik ale trzeba wymienić lufę zewnętrzną na taką z gwintem bądź zamontować na lufie adapter z gwintem.

I tu moje pytanie czy się to opłaca gdyż za replikę dałem 300 zł a lufa kosztuje 170 zł...a adapter jakieś 100 zł więc nie wiem czy kupić.

tłumik bym wolał bo mieszkam w mieście i ćwiczę koło takiego lasku obok osiedla i nie chcę żeby było tak słychać bo od razu się dzieciarnia zlatuje i wielka fascynacja że broń palna itd...

 

Z góry dzięki za odpowiedzi a może znacie jakieś strony gdzie takie akcesoria są tańsze czy coś.

 

 

Jeszcze raz dzięki..

Link to post
Share on other sites

Ja zainspirowany let's play z Max Payne 3 zrobiłem sobie tłumik z plastikowej butelki i izolką obkleiłem gwint z repliką, jakiś efekt dało :) Możecie się również bardziej zagłębić, dalej od cywilizacji, zaoszczędzisz kilka złotych.

 

#edit. Nie wiem, czy to kwestia producenta czy może blowback'u, ale moim zdaniem M92F od STTI jest w miarę cicha.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...