Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Początki ASG.Pomoc przy broni.


Recommended Posts

Dla mnie też trzypunkt to przerost formy nad treścią - ale każdy ma inne gusta. I zgodzę się z Obi-Wanem na początku można mieć problemy z jego ogarnięciem

Ogarnięcie tego to akurat żaden problem, tylko po prostu ja nie lubię mieć zbyt wielu pasków i klamer do plątania i zachaczania o wszystko co się da

 

Aha, swoją drogą teraz sobie przypomniałem, że jest jedna rzecz w której 3pkt jest lepszy od 1 i 2. Można go założyć jak plecak - jedyna opcja, której brakuje dwupunktowym rozwiązaniom z szybkiem przepinaniem

Link to post
Share on other sites

Ogarnięcie tego to akurat żaden problem, tylko po prostu ja nie lubię mieć zbyt wielu pasków i klamer do plątania i zachaczania o wszystko co się da

Masz rację - zwłaszcza gdy trzeba zrobić to szybko.

 

 

Aha, swoją drogą teraz sobie przypomniałem, że jest jedna rzecz w której 3pkt jest lepszy od 1 i 2. Można go założyć jak plecak - jedyna opcja, której brakuje dwupunktowym rozwiązaniom z szybkiem przepinaniem

 

Choć jedno i dwupunkt można tez wygodnie przełożyć na plecy - jednak nie tak jak plecak. Punkt dla trzypunktu.

Link to post
Share on other sites

Dla mnie też trzypunkt to przerost formy nad treścią - ale każdy ma inne gusta. I zgodzę się z Obi-Wanem na początku można mieć problemy z jego ogarnięciem (...). Dwupunkt z szybkim przepinaniem klamer jest dobre i wygodne. Łatwiejsze dla zielonych w tych sprawach :icon_smile:

W pełni popieram zdanie Turas-a.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...