Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Mam parę pytań odnośnie lunety ACOG produkcji MeTac. Mianowicie chciałbym się dowiedzieć:

  • Czy da radę regulować krzyż celowniczy inaczej, niż pokrętłami?
  • Czy pokrętło z boku odpowiada za regulację lewo-prawo, a na górze - góra-dół?

 

Chciałem sobie skalibrować lunetę tak, by minimalna różnica między punktem trafienia, a punktem środkowym krzyża była 3mm-8mm, niestety zauważyłem, że krzyż przesuwa się po skosie góra-lewo, dół-prawo :P Oczywiście przy zakupie używanego wiedziałem, że regulacja w bok ma swoją wadę. Jeszcze chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakieś miejsce, gdzie za odpowiednią zapłatą naprawią pokrętła tak, bym mógł sobie to jako tako ustawić, a może wystarczą cięższe kulki, niż 0,25g Guardera? :)

 

Z góry dziękuję,

pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

A jak ty chcesz inaczej regulować ten krzyż?

 

Tak.

 

Masz po całości walniętą regulację krzyża. Serio chcesz mieć minimalny rozrzut 3-8mm?

 

Gdyby chociaż udało mi się osiągnąć te 3-8mm to byłby sukces! :icon_biggrin: Jeśli jednak regulacja krzyża jest walnięta po całości to nie pozostaje nic innego jak się z tym pogodzić, może kiedyś wpadnie jakiś pomysł do głowy na naprawę tego o ile jest to w ogóle możliwe. Dziękuję za odpowiedź.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...