Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

beretta f92 kjw green gas


Recommended Posts

Guest korek_ASG

Witam nabylem berette f92 od kjw wersja plastikowa dostalem ja w czesciach i nie moge zlozyc tego tylniego mechanizmu ze zbijakiem glowny problem mam z tymi sprezynkami ktora jak dokladnie ma byc zaczepiona o ktor element ja zaczepic itp potrzebowalbym jakies zdjecie jak to wyglada zlozone i jak zaczepic te sprezynki

Link to post
Share on other sites
Guest korek_ASG

Poradnik genialny! Wlasnie o to mi chodzilo tylko nie bardzo widze tam jak zaczepic ta sprezynke ktora ma utrzymywac ten mloteczek zbijaka w dolnej pozycji tak aby zawsze trafial w zawor:/ bo tak to wszystko zlozylem i tylko z tym mialem problem...

 

Link to post
Share on other sites
Guest korek_ASG

oglądałem dokładnie zbijak i miałem wrażenie że aby zbijak trafiał w zawór to musi być ciągnięty do dołu a w takim razie sprężyna pociągnie go do góry.. jestem teraz w szkole i nie mam repliki jak sprawdzić wróce do domu to odrazu popróbuje i napisze co mi wyszło

Link to post
Share on other sites
Guest korek_ASG

Złożyłem wszystko jak na zdjęciach i nadal nie działa :/ jak nie ma tej sprężynki wgl to pistolet strzela tylko przy kazdym strzale trzeba go przeladowywać i przy przeladowywaniu odchylić pistolet do tylu tak aby ten młoteczek wskoczył na swoje miejsce i było ok a teraz wgl nie strzela (tak jak by gazu nie było ) sprężynka jest ok

Link to post
Share on other sites
Guest korek_ASG

Dobra już mam :) jednak sprężynka była lekko wygięta nie w tą strone i zbijak nie odbijał za dobrze mój błąd :) ale bez twoiej pomocy nie dałbym rady dzięki wielki pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...