Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Czy gearbox pracuje normalnie?

W jaki sposob doszlo do awarii?

Kiedy zauwazyles ze cos jest nie tak?

Czy zmieniales/grzebales cos w replice?

 

Jesli dzwiek ktory wydaje gearbox jest taki sam jak wczesniej byl stawiam na problem z komora hopup a konkretnie cos jest nie tak z gumka.

Link to post
Share on other sites

Proponuję zdjąć górny korpus i przytrzymać delikatnie palcem dyszę podczas strzelania. Jeśli nie wykonuje pełnego cyklu, to padł popychacz. Mogła również zedrzeć się podkładka na głowicy cylindra (o ile jest) i częściowo zasłonić wylot powietrza z cylindra. Sprawdź też gumę HU, czy nie jest przerwana, przetarta lub obrócona. I wyczyść lufę ;).

Link to post
Share on other sites

Gearbox pracuje normalnie (przynajmniej nie usłyszałem jakiś niepokojących dźwięków) wymieniałem w nim tyko szkielet, co do gumki to jest nowa tak samo jak komora, więc myślę że to nie jest ich wina. Jeszcze rozbiorę całą replikę i wszystko dokładnie przejrzę, jeśli nic się nie zmieni to napisze.

Link to post
Share on other sites

Gearbox pracuje normalnie (przynajmniej nie usłyszałem jakiś niepokojących dźwięków) wymieniałem w nim tyko szkielet, co do gumki to jest nowa tak samo jak komora, więc myślę że to nie jest ich wina. Jeszcze rozbiorę całą replikę i wszystko dokładnie przejrzę, jeśli nic się nie zmieni to napisze.

Wymieniles wiele istotnych czesci - istotnych dla prawidlowego dzialania repliki. To ze gumka jest nowa to OK ale jesli jest zalozona niepoprawnie, lub zawinela sie podczas zakladania to moze powodowac blokowanie sie kulek przy strzelaniu. Czy wymieniales rowniez dystanser? Zbyd duzy dystanser w stosunku do gumki moze blokowac kulki. Stary dystanser z nowa-inna gumka moze lecz nie musi dawc podobne problemy.

 

Co do samej komory to jaka komore zainstalowales? Czy nadal caly uklad komora,dysza gumka jest szczelny?

Edited by chomik_pl
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...