Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Mam pytanie jestem w tym nowy i w czoraj przyszła mi replika i parę innych rzeczy z gunfire.pl i jest tam faktura i rachunek z tymi rzeczami i repliką czy ta faktura to gwarancja na replikę bo nic innego tam nie było więc was pytam czy ten paragon z fakturom z innymi rzeczami i replikom to gwarancja.

 

Na stronie pisze że replika objęta 12 miesięczną gwarancją.

Link to post
Share on other sites

Nie łatwiej było napisać do GF? Faktura/paragon jest dowodem zakupu, posiada datę sprzedaży. Naprawy gwarancyjne odbywają się tak, że kontaktujesz się ze sklepem, oni mówią kiedy gdzie i co masz wysłać, a sklep to naprawia i odsyła.

 

PS. więc Was pytam czy ten paragon z fakturą, z innymi rzeczami i repliką to gwarancja.

Link to post
Share on other sites
Guest dante44

Gwarancja w sklepie jest ułudą. Musi być naprawdę coś nie bangla na początku by wam ją uznali. Każde uszkodzenie w GB jest traktowane jako naturalne zużycie podzespołów

Link to post
Share on other sites

Gwarancja w sklepie jest ułudą. Musi być naprawdę coś nie bangla na początku by wam ją uznali. Każde uszkodzenie w GB jest traktowane jako naturalne zużycie podzespołów

 

Nie zgodzę się z tobą.Ostatnio wysyłałem 2 giety do nich.Jedna z zmielonym tłokiem(auto podczas zacinki),a druga ze spalonymi stykami.Obie na serwis wzięli,i zrobili.

Link to post
Share on other sites

Nie rachunek to po prostu potwierdzenie zakupu,na którego podstawie jest uznawana gwarancja zazwyczaj do 1 roku po zakupie.Karty Gwarancyjnej nie masz,bo jest to wszystko elektronicznie załatwiane.Jak coś się posypie robisz kopię paragonu,którą dołączasz do przesyłki,składasz formularz reklamacyjny na stronie GF,wysyłasz i wsio.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...