Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Promocja Filmu XXX2 w Cinema City


Recommended Posts

Zaraz zaraz mam rozumieć że poprostu staliście pod kinem, zatrzymywaliście samochody itp... najpierw troche straszyliście np wręczaliście ulotke uśmiechaliście się i puszczaliście dalej? :D

Zajebisty pomysł... sądze że kina niedługo będą się bic ersoftowców do promocji filmów AT ;)

Hehe... fajnie wyszło!

Link to post
Share on other sites

no to dzieki za komentarze, rzeczywiscie chyba film z AT ma niewiele wspólnego juz 1 była taka sobie :?

co prawda to prawda z ASG mamy niewiele wspólnego za to tylko taktyka czarna

PeePee mozna tak powiedziec ze tak było ulotki plakaty gad zety itp-a przechodnie no cóż różnie było 8)

ważne że sie ekipe promowało ( co prawda ja tylko byłem goscinnie :!: )

Link to post
Share on other sites

moj bracik tez byl na takiej promocji - w rudzie slaskiej - ale bylo ich tylko 2-och, ubrani w brytyjski sprzet :) a co najlepsze to policja ich zatrzymala bo w kominiarkach rzekomo nie mieli biegac :D:D:D, ale wsrod ludzi znieczulica, zero reakcji na "bron", szlo by wejsc do sklepu, wziasc pieniadze, a nikt by nawet nie zareagowal.

Link to post
Share on other sites

Dobra więc napisze tak w wielkim skrócie...

Na początku goniliśmy po parkingu,zatrzymywaliśmy przechodniów i samochody w celach promocyjnych filmu.Póżniej zaczęły sie powiedzmy pokazy...jak ludzie pod kasami kupowali bileciki wystawialismy kawaleczek od nich czlowieka i jak sie nazbierała wieksza ilość ludzi przeprowadzalismy zatrzymanie...ten sam motyw na sali kinowej(zaczynają sie reklamy...petardy....wjazd...)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...