Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Cześć wszystkim ;).

Chciałbym się zwrócić z zapytaniem czy warto kupić replikę G&G m4 raider,ponieważ mam dylemat pomiędzy G&G , m4 cyma(cm008) i rk-06.Wiem ,że ostatnia replika jest dobra i ciekawa jednak chciałbym się dowiedzieć nieco więcej o G&G i Cymie(tak szukałem ale wiele nie ma na temat obydwu replik).To będzie moja 2 replika.

 

Proszę o rozbudowane odpowiedzi(nie "bierz rk").

 

Dzięki z góry i pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Bierz RK, to pewniak :icon_wink:.

Tylko wersję SW najlepiej (nie wiem czy RK06 ma takową ;p, ale chyba tak).

Ja bym nie ryzykował z innymi replikami, a moi koledzy mają RK i chwalą :icon_wink:.

Jest na gunfire tylko taka :icon_biggrin:

 

 

Ale jeszcze chciałbym się dowiedzieć nieco więcej o tamtych replikach ;)

Edited by koksiarzkosiarz
Link to post
Share on other sites

G&G są bardzo fajne jednakże jest jak mówisz - strach jest coś w nich ruszać. Jeżeli chciałbyś jakaś fajną emkę to poponowałbym KWA albo EA, które są polecane przez większość użytkowników. Oczywiście zrobisz jak będziesz chciał - użytkownicy mogą tylko poradzić. Jak chciałbyś emkę lub coś z jej rodziny to bardziej bym się nastawiał na GFC albo JG lub markowe repliki od firm jak KWA czy EA - tutaj musisz mieć już 1000zł na replikę bo do broni musisz dokupić dobrą baterię,a przy okazji wymienić gumkę HU. W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na PW - szkoda śmiecić forum : )

Edited by HeXs
Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie - nie warto. Korpus ZnAl-owy, nawet nie wygładzony, źle spasowany chwyt przedni, pseudo lufa precyzyjna, słabe zębatki a cena/jakość zdecydowanie słabo wypada.

 

Takie mam doświadczenia z serią z 2010 lub 2011 roku. Plus pękająca sprężyna M90 :).

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...