Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam!

 

Mam następujące pytanie - czy istnieją klapki wyrzutników łusek przeznaczone specjalne do górnej części korpusu M4 G&P, które będą otwierane za pomocą pociągnięcia rączki przeładowania?

 

Moja historia zaczęła się pewnego dnia, kiedy to znalazłem górną część korpusu od M4 BOYI z kompletną rączką przeładowania jak i klapką. Wystarczyłoby wymienić tylko klapkę i mógłbym się cieszyć tym bajerem. Niestety kiedy chciałem złożyć wszystko do kupy okazało się, że klapka od BOYI jest zdecydowanie grubsza od tej G&P i nie można jej tam umiejscowić. W między czasie myślałem nad przeniesieniem pewnego elementu od BOYI (zawierającego plastik, o który zahacza inny plastik podczepiony do rączki przeładowania, uff) do G&P, ale musiałbym prawdopodobnie dużo kleić, wiercić, a nie wiem, czy nawet wtedy by to działało tak jakbym chciał. Również sprężyna będąca umieszczona na tym długim pinie(?) w BOYI wydaje się być zdecydowanie za krótka, a G&P charakteryzuje się jednak sposobem zagięcia by klapka po puszczeniu jej mogła wrócić na swoje miejsce.

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...