Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Czy ta broń pasuje do ekipy rekonstrukcyjnej?


Recommended Posts

Czy ta broń >>>KLIK<<<"]http://gunfire.pl/pr...html]>>>KLIK<<<[/url] pasuje do któregoś z oddziałów?

 

* SEKCJA ALPHA - sekcja stylizatorów / rekonstruktorów jednostek niemieckich - Bundeswehry.

* SEKCJA BRAVO - sekcja stylizatorów / rekonstruktorów Wojsk Lądowych Wojska Polskiego.

* SEKCJA CHARLIE - sekcja rekonstruktorów Wojsk Specjalnych Wojska Polskiego.

* SEKCJA DELTA - sekcja rekonstruktorów Wojsk Jej Królewskiej Mości - Armii Brytyjskiej (BAF).

 

Nie wiem w jakim dziale to ma być, więc daje tutaj.

Edited by Generalky
Link to post
Share on other sites

Krótko i na temat. Nie, nie nadaje się.

Nie ma szans. Polecam Ci najpierw wybrać sobie jeden konkretny oddział a potem dokupować szpej taki jakiego tam używają,

Robienie "reko" pod posiadany karabin to największa zbrodnia jaką można popełnić w tym temacie... (...)

Dokładnie tak, jak napisali koledzy.

 

Gnerelky, od siebie dodam, że "reko", czyli rekonstrukcja wymaga wysokich nakładów finansowych, stylizacja nieco mniejszych. Jedno idrugie określenie jest często nadużywane przez ekipy. Ja wolę określenie "wzorowanie".

Np nasz Regiment wzoruje się na umundurowaniu i oporządzeniu BW, ale nie jest to ani stylizacja, ani tym bardziej rekonstrukcja, choćby ze względu, iż używamy pewnych elementów, których BW nigdy nie stosowała ale dla nas są wygodnym wyborem zarówno pod względem ergonomii, jak i finansów jakimi dysponujemy. Pozwala nam to na, w miarę przyzwoite ujednolicenie wyglądu ekipy.

 

W pierwszym rzędzie dopasuj swoje zamierzenia do możliwości finansowych bo z wyboru repliki nie wygląda, żebyś był "nababem". Później dopasuj się do jakiejś ekipy. Dopiero na końcu zacznij kompletować swoje wyposażenie.

 

Przeprasza, że się trochę rozpisałem, może ktoś ma inne poglądy, ale moje wynikają z doświadczenia organizatora i dowódcy ekipy.

Link to post
Share on other sites

@Generalky - najlepiej skontaktuj się z ludźmi ze swojej okolicy, którzy zajmują się rekonstrukcją. Możesz umówić się z nimi i zobaczyć sprzęt, zapytać o wszystko i poznać koszta, które, jak już powiedział Powała - małe nie są. Pytanie czy bardziej masz ochotę na zabawę z historią w tle, czy po prostu na ASG? Znajomy zajmuje się rekonstrukcją, ale sam mówi, że koszta duże, a okazji do zabawy tego typu niezbyt wiele w ciągu roku.

 

@snajper2001, a ja Tobie polecam książki, gry komputerowe, planszowe i filmy oraz znalezienie sobie hobby. Wtedy będziesz mógł przyjemnie i z korzyścią dla siebie spędzić wolny czas, zamiast marnować go na trollowanie. Ani tym nikogo nie rozśmieszasz, ani nie wkurzasz. Występują tu chyba w większości faceci nieco zbyt dojrzali żeby się dać tak łatwo sprowokować. Śmiecisz tylko i robisz pracę moderatorom.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...