Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

M4 wymiana części/ tunning wizualny


Recommended Posts

Witam

Jestem świeżakiem w światku airsoftowym więc proszę o wyrozumiałość ;)

Mam pytanie odnośnie tunningu wizualnego mojej emki .

Jestem posiadaczem modelu:

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152201079-Replika-karabinka-szturmowego-DG06B.html

 

Widziałem na różnych sklepach airsoftowych dużo ciekawych elementów do upgradeu wizualnego i szczerze powiedziawszy najbardziej zależało by mi na wyminaie przodu na system RIS coś a'la

 

http://gunfire.pl/product-pol-1152200308-Zespol-RIS-typu-S-System.html

 

Moje pytanie brzmi czy istnieje w ogóle możliwość wymiany przodu na RISowy ( dodam tylko że tam w mojej repice znajduje się akumulator ) a jak tak to jaki polecacie i ewentualnie jaką baterię i jej krztałt powinienem zakupić do tego systemu ?

 

Zastanawiam sie równierz na wymianą kolby i zakupem jakiegoś kolimatora za ewentulane sugestię w tych sprawach będę bardzo wdzięczny . Pozdrawiam !

Link to post
Share on other sites

Da radę założyć RIS zamiast standardowego chwytu przedniego. Podałeś link do S-System lecz ja jednak kierowałbym się ku standardowemu frontowi RIS. S-System to cuda i dziwy. Mam dziwne wrażenie, że do tych co podałeś w linku trzeba by kupić jeszcze inny element by to się trzymało i jednocześnie oddzielnie szyny, które byś na to nakładał.

 

W przypadku zmiany frontu na RIS tracisz sporo miejsca. Znalezienie odpowiedniego akumulatora (LiPo) mieszczącego się w szynach jest możliwe, ale o bardzo małej pojemności. Możesz kupić puszkę na baterię w postaci wydmuszki AN/PEQ-15, spokojnie do niej wejdzie taki akumulator, a wolną przestrzeń zapchasz np. papierem. Korzystam z takiego połączenia jednakże do ładowania akumulatora trzeba rozłożyć front gdyż wtyczka akumulatora nie jest w stanie się przecisnąć między lufą, a szynami i wyjść przez otwór. Wspomniałeś również, że zmieniałbyś kolbę. W takim razie jest kolejna możliwość: Dać do serwisu zaufanemu znajomemu albo jakiemuś pobierającymi opłaty (ale po co? I czy aby na pewno zajmują się takim czymś?) i przerzucić kable na tył by znajdowały się w prowadnicy kolby. Wtedy kupujesz kolbę SF posiadającą miejsce w poduszkach policzkowych. Możesz sobie wtedy pozwolić na akumulator o większej pojemności. Do mnie właśnie zmierza ten akumulator, wymiarowo jest idealny, a koszt z wysyłką to niecałe 70zł.

 

Dobiegając do końca rozwińmy temat kolimatora. Wolisz zamknięte, czy otwarte? Myślę, że kopia kolimatora EoTech (XPS, 551, 552, 553) mogłaby być dla Ciebie czymś interesującym. Możesz także poszukać jakiegoś kolimatora AimPoint, ale to, który wybierzesz, zależy od Ciebie.

 

Pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...