Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

G36 od GFC nie strzela


Recommended Posts

Hejka, pare dni temu przyszła do mnie replika G36 od GFC. po zaladowaniu wystrzelilem caly magazynek, a nastepnego dnia nie chce strzelac. Podłaczylem baterie do ładowania i wieczorem dalej nic... Po nacisnieciu spustu slychac tylko cichy brzdek chyba jakiejś sprezynki. Myśle że to wina bateri i silnik nie daje rady naciagnac baterii i sie cofa. Bateria jest Ni-Mh i czytałem że jak zrobi sie ciepła to jest naładowana, a moja caly czas jest zimna tylko ładowarka sie troche grzeje. Nie mam pomysłu co z tym zrobić więc prosze was o pomoc.

Link to post
Share on other sites
czytałem że jak zrobi sie ciepła to jest naładowana

Nie wiem gdzie to czytałeś..... No ale

Podaj pojemność, napięcie oraz parametry ładowarki(prąd ładowania)

 

W instrukcji zazwyczaj pisze ile się ma bateria ładować

Edited by blackblut
Link to post
Share on other sites

Podaj jeszcze pojemność baterii i napięcie

 

Sprawdź jeszcze ważną rzecz czy ładowarka jest sprawna wsadź tam jakąś żarówkę lub jeśli posiadasz zmierz go miernikiem. Byle nie językiem niby to transformatorowa ładowarka i 220 nie powinno ci polecieć ale lepiej dmuchać na zimne...

Edited by blackblut
Link to post
Share on other sites

Jeżeli faktycznie dostał baterie gfc to na 101% nie jej wina, baterie są nowe i dopiero co wprowadzone tak więc nie ma co ich oskarżać że czas je popsuł tak jak stockowe chińskie.

Do mojej repliki też dołączony był gfc energy 1600\9,6. Wystrzeliłem na nim z 500 kulek i już nie dał rady uciągnąć, kupiłem imaxa b6 ustawiłem program i naładowałem, pod koniec robi się ciepła, gdy jakaś cela jest już pełna zaczyna oddawać energie w postaci ciepła tak długo aż wszystkie zostaną napełnione. Na koniec ładowarka piszczy że full i wszyscy są zadowoleni.

 

Kup dobrą ładowarkę.

Edited by PiPERo
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...