Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Walther P99 DAO strzela na zasadzie "burst fire"


Recommended Posts

Witam ostatnio mam problem z repliką a konkretnej przy każdym strzale wyrzuca najczęściej po trzy kulki na raz (wcześniej działała normalnie). Replika była kilka dni temu rozbierana i bardzo dokładnie czyszczona więc to raczej nie jest kwestia smarowania aczkolwiek nawet dodatkowe przesmarowanie maga nic nie daje. W czym może być problem ? Zespół lufy już próbowałem zakładać odwrotnie i sprężynę i tą podkładkę co nie dało żadnego efektu, Hopka jeszcze nie sprawdzałem ale planuje to zrobić po opróżnieniu kapsuły (nie jestem teraz na 100 % pewny czy nie założyłem go odwrotnie o ile to jest możliwe).

Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Pokombinowałem i z tego co udało mi się zauważyć to po przekręceniu grzybka u góry komory (Nie wiem jak to niby ma znaczenie bo to i tak tylko odpycha komorę w dół i dociska w tym samym kierunku kulkę) aczkolwiek na grzybku wyraźnie widać ślady zużycia więc to też może mieć swoje znaczenie.

 

Podejrzewam że jest to raczej kwestia tego że ten grzybek może nie dociskać kulki wystarczająco w dół albo kulka prześlizguje się po ściętej krawędzi co skutkuje wybiciem więcej niż jednej kulki.

Edited by marcin3340
Link to post
Share on other sites
  • 3 years later...
  • 1 month later...

Mam taz p99 dao ale sprawny i z tego co zauważyłem to jak naciskam za spust to cały zespół lufy idzie do przodu i odwiera sie komora na podawania kulki. Możliwe ze tobie lufa sie zacieła i masz cały czas otwartą komore podawania kulek. Wymnij magazynek i sprawc czy masz zamkniętą komore do podawania a jak zaciskasz na spust czy sie odwiera komora?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...