Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

BlackHawk 3 Day Assault Back Pack


Recommended Posts

Witam

 

Przeszukałem forum i nic nie znalazłem. Czy ten plecak nadaje się pod omege (niby ma być kompatybilny ale słyszałem że nie jest wcale tak dobrze), jak i na miasto, do szkoły. Czy zmieści się tam came 3 l (doczytałem się że ma na 2l)? Ma jakieś miejsca gdzie można podłączyć oporządzenie alice?

 

http://www.blackhawkindustries.com/product...duct_id=1202&d=

 

Na razie nie dawajcie mi zamienników. Proszę o dyskusje na temat tego plecaka :)

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Mam ten plecak i polecam go z czystym sumieniem. Sam używam go na strzelaniach a także na codzień. Nie odpowiem na pytanie czy można go uzywać z omegą bo nie mam omegi (z chest rigiem BHI strike działa dobrze).

Jeżeli chodzi o camelbaka to mój trzylitrowy wchodzi ale ledwo ledwo (trzeba dobrze wszystko upchać i najlepiej schować szelki camelbaka).

Link to post
Share on other sites

- taki plecak to mozna i na zbroi zapiac - generalnie noszenie plecaka z Omega jest srednio wygodne, ale mozliwe (duzo rozwiazuje kwestia wyregulowania paska piersiowego)

 

- w kieszen w plecaku nie ma wejsc CALY camelbak, tylko worek (kondon) - i 3l miesci sie na luzie

Link to post
Share on other sites

OK

 

Czyli:

 

- taki plecak to mozna i na zbroi zapiac - generalnie noszenie plecaka z Omega jest srednio wygodne, ale mozliwe (duzo rozwiazuje kwestia wyregulowania paska piersiowego)

 

Czyli po prostu ten plecak, czy każdy będzie sie tak zachowywał z omegą?

 

- w kieszen w plecaku nie ma wejsc CALY camelbak, tylko worek (kondon) - i 3l miesci sie na luzie

 

Aha

 

Jeszcze mam 2 pytania:

 

- Jaka jest jego pojemność? Na stronach znalazłem tylko coś w oz.(?)

- Miał ktoś może styczność z dodatkowym zasobnikiem do niego?

 

Ponawiam pytanie:

 

- Ma jakieś miejsca gdzie można podłączyć elementy oporządzenia alice?

 

 

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

- w kieszen w plecaku nie ma wejsc CALY camelbak, tylko worek (kondon) - i 3l miesci sie na luzie

O ile chce ci się za każdym razem wyjmować worek :wink:

Można też kupić dodatkowy worek - o ile chce ci się wydawać kasę

 

wer. 1 - no jak chce ci sie upychac calego bydaka do srodka :) mi srednio :) szybciej jest zdemontowac kondon :)

 

wer. 2 - dokladnie tak najlepiej zrobic - wsadzic inny kondon w plecak

 

poza tym ja wsadzalem poprostu caly camelbak do srodka (do glownej kieszeni, nie do wszystego zasobnika - rurka wystawala pomiedzy zamkami suwaka i efekt byl ten sam

Link to post
Share on other sites
OK

 

Czyli:

 

- taki plecak to mozna i na zbroi zapiac - generalnie noszenie plecaka z Omega jest srednio wygodne, ale mozliwe (duzo rozwiazuje kwestia wyregulowania paska piersiowego)

 

Czyli po prostu ten plecak, czy każdy będzie sie tak zachowywał z omegą?

 

- w kieszen w plecaku nie ma wejsc CALY camelbak, tylko worek (kondon) - i 3l miesci sie na luzie

 

Aha

 

Jeszcze mam 2 pytania:

 

- Jaka jest jego pojemność? Na stronach znalazłem tylko coś w oz.(?)

- Miał ktoś może styczność z dodatkowym zasobnikiem do niego?

 

Ponawiam pytanie:

 

- Ma jakieś miejsca gdzie można podłączyć elementy oporządzenia alice?

 

 

pozdrawiam

 

1. niestety kazda kamizelka, ktora ma zabudowana gorna czesc bedzie nieco wadzic z plecakiem - poprostu szelki nie przylegaja idealnie do ramion, tylko opieraja sie o ladownice (itp.)

 

2. z tego co wiem to plecak ma 42l

3. nie podepniesz oporzadzenia alice - nie ma do czego - mozna tylko troczyc za pomoca paskow

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...