Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Hop UP - Regulacja Beretta M92 KJW Full Metal Green Gas


Recommended Posts

Witam, posiadam pistolet Beretta M92 firmy KJW zasilany green gazem. Czytałem w poradnikach, że przed czyszczeniem lufy wyciorem, należy ustawić hop up na 0, stąd moje pytanie. Jak mogę sprawdzić, czy mam regulowany hop up czy też nie? Jestem nowicjuszem, więc proszę o wyrozumiałość.

Pozdrawiam,

Basior373

Link to post
Share on other sites

Miałeś w komplecie taki mały klucz imbusowy ? - jest w komplecie z repliką, która ma regulowany HU. - To pierwsza wskazówka ;-)

Możesz też zdjąć zamek i jak go odwrócisz, powinien być w konstrukcji taki mały otwór, właśnie na w/w imbus. Tam się reguluje HU. Zerowe ustawienie jest pokazane w instrukcji.

PS. Mówię o wersji z blow-back ; ale zapewne wersje bez odrzutu zamka mają regulację w taki sam sposób (jeśli mają). - A jaką masz wersję ?

Link to post
Share on other sites

Ja posiadam wersję z Blow Backiem. Chyba już namierzyłem tą regulację, faktycznie na obudowie Hop Up'a, jest dziurka, tylko teraz, żeby go wyzerować, jak zaleca się przy czyszczeniu wyciorem, muszę dokręcić ten imbus czy odkręcić? Muszę poradzić się Was, gdyż pistolecik kupiłem używany, bez żadnych papierów... ;)

Link to post
Share on other sites

Link do instrukcji do Twojej Beretty. Na przedostatniej stronie jest info o regulacji HU. Niestety w jęz. ang., ale producent nie dostarcza na naszym rynku tłumaczenia.

http://www.greekairsoft.gr/manuals/manual.asp?Manufacturer=KJWORKS&Filename=KJW+KM9+Series+92+Manual%2Epdf

 

Generalnie jest tak, że ustawienie "zerowe" powinno być wtedy, gdy klucz jest ustawiony wzdłuż osi zamka. A sama regulacja odbywa się w lewo lub w prawo, ale nie więcej niż 45 stopni. Więc jak włożysz imbusa, to powinno być łatwo widać, na ile jest podregulowany HU.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...