Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sage green


Recommended Posts

Cześć!

 

Przymierzam się do zakupu nowych butów. Prawdopodobnie Danner, albo Belleville. Modeli jest w ciul więc się jeszcze nie zdecydowałem. Rozważam też inny kolor niż czarny, ale piaskowy odpada. Alternatywą byłby sage green.

I tu pytanie: Jak ten kolor naprawdę wygląda? Co widzę zdjęcie to odcień jest inny, albo bardziej szary, albo bardziej zielony. Są gdzies jakieś fotki sage green na tle szpeju w innym kolorze, zeby porównać? Może ktoś ma i mógłby skomentować?

 

Z góry dzięki.

Link to post
Share on other sites

Jestem szczęśliwym posiadaczem Lowa Zephyr Mid w Sage. Moim zdaniem wygląda bardzo fajnie i jest o wiele lepszy w naszych warunkach niż desert czy czarny. Sage Green w implementacji Lowy to coś pomiędzy zielonym i szarym, jakby foliage green tylko chyba ciemniejsze. Część tekstylna jest jaśniejsza a skórzana ciemneijsza, bardziej nasycona. Wydaje mi się że różne firmy mogą mieć nieco inny odcień.

 

Nie mam fotek na tle szpeju niestety

Link to post
Share on other sites

Ha! No właśnie. Ten kolor chyba wydaje się mieć różne nasycenie zależnie od oświetlenia, nie wspominając o retuszu na niektórych zdjęciach. Zauważyłem, że na fotkach pstrykanych we wnętrzach z fleszem takie buty wydają sie być jasno szare, a w plenerach w naturalnym oswietleniu wpadają bardziej w szarą zieleń.

 

W międzyczasie wygrzebałem to: http://www.njairsoft...d-combat-boots/

 

Wydaje się bliskie rzeczywistemu odcieniowi i fajnie się prezentuje na ściółce. Pewnie będą jakieś drobne różnice zależnie od producenta, ale kolor podoba mi się coraz bardziej i chyba się na niego zdecyduję.

 

A tak z nieco innej beczki. Czy US Army poszła na ten kolor ze względu na właściwosci kamuflażowe, czy to po prostu jeden z tych nielicznych kolorów, które się nie gryzą za bardzo z "pidżamkami" w UCP?

 

A! I dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...