Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Replika strzela fajnie lecz problem tkwi w przeładowaniu.

Przeładowałem ją wystrzeliłem magazynek. Zamek zostaje w tyle ok wyciągam maga zwalniam zamek i spust no i właśnie spust odbija nadal. Nie zostaje w tylnej pozycji czyli replika cały czas jest przeładowana.

Jak naciskam na sucho dalej strzela. Tylko jak jest zablokowana to nie działa. Teraz nawet nie ma jak przeładować repliki :D bo nie idzie w sensie idzie ale sensu nie ma xD.

 

Miał ktoś podobny problem ?

Link to post
Share on other sites

Pociągasz zamek i betka jest przeładowana. Jak się wystrzeli kulki to zamek zostaje w tylnej pozycji. Zwalniam zamek i wyjmuje magazynek i do tej pory działa dobrze a teraz naciskam na spust a on dalej działa sam a powinien się zablokować. W tym momencie replika jest dalej przeładowana a nie powinna być. Spust dalej robi pełen cykl. Czyli wkładam maga i dalej strzelam bez pociągnięcia za zamek.

Link to post
Share on other sites

Ten model jes SA/DA - czyli bez naciągnięcia kurka (pociągnięcia zamka) też można strzekać, tylko spust ma wtedy dłuższą drogę. Nie ma w tym nic niepokojącego wg mnie. Chyba, że nie do końca rozumiemy opis problemu.

Edited by JarekPN
Link to post
Share on other sites

Eh dobra pisanie w locie jak się jest 5 minut na kompie efekty są.

 

Mniejsza o to już. Rozbiorę to i zobaczę co w trawie piszczy.

 

Narobisz sobie roboty z rozbieraniem i ponownym składaniem repliki. Z tego co zrozumiałem chodzi Ci o brak realizmu ( tj. brak potrzeby przeładowania po wymianie magazynka na nowy ). Jeżeli chcesz aby wymiana magazynka wyglądała w miarę realnie to zwalniaj zamek dopiero po włożeniu nowego magazynka. W replice nie masz potrzeby wprowadzania naboju do komory nabojowej przed oddaniem pierwszego strzału, więc gdy jest ona odbezpieczona to możemy traktować ją jak przeładowaną.

Ponadto po zwolnieniu zamka z pozycji tylnej, w replice pozostanie odciągnięty kurek a spust zatrzyma się w "połowie drogi" ( Single action ). Niestety w zabawce brakuje tzw decocera, więc do zwolnienia kurka i tak musisz oddać pusty strzał .

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...