Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Składnie mid-cap'a


Recommended Posts

Może źle sie wyraziłem (albo rozwiązanie o którym myśle nie jest standardem w magach od AK, ale chyba jest).

Jak rozkładałeś maga to wyjąłeś bebechy z obudowy (takiej zewnętrznej, która jest bardzo podobna do ostrego maga). Do sprężyny dostałeś się poprzez otwieranie tych bebechów, nie?

No to teraz jak masz dwie połówki bebechów (nazwałem to wcześneij skorupą) to w nich jest rynienka. Czy na końcu rynienki (w którejś z połówek) nie masz albo otworka (może być cały czas "otwarty" - zwykła dziura albo może mieć odkręcaną klapkę)? Jeśli masz takie coś to robisz w ten sposób:

1. Składasz ze sobą obie połówki bebechów (pamiętaj o włożeniu dynksa do opróżniania maga - tego małego pstryczka co jest przy otworze na kulki)

2. Przez wspomniany otworek ładujesz sprężynę (pamiętaj o umieszczeniu na końcu sprężyny popychacza kulek - tego plasticzku, który pcha kulki w rynience)

3. W razie potrzeby zamknij otworek, a całość włóż do zewnętrznej obudowy.

Jak uda mi się znaleźć grafikę to wrzucę.

Edytuj: Tutaj drugie zdjęcie od góry pokazuje pozycje klapki na omawianym otworku.

Edited by MarekMac
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...