Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scalable Plate Carrier - ktokolwiek widział, ktokolwiek wie?


Recommended Posts

SPC jest aktualnie używane przez USMC, na ebay'u się przewijają elementy albo całe, raz jest ich od groma, raz świeci pustkami, a kosztują mniej więcej tyle co kopie. Jeśli chodzi o kopie - ASGShop ma w rozmiarze L za 800zł, jak chcesz M to mają na WGC od Pantaca - www.wgcshop.com/wgc2008/main/product_detail1.php?item=PH-CG-VTC937-CBM Sam go sobie kupię jak na wakacje nie będzie żadnego oryginału w tymże rozmiarze.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

1. Kompletowanie z czasem SPC na ebay.

2. Spotkałem się z SPC producenta Weekend Warrior. Poza lekko krzywym naszyciem velcro na ID Patch wszystko w porządku, żadna nitka nie odstawała, kolorystycznie w porządku, nie czepiałem się do niczego. Sam bym sobie wziął, ale koledze zamawiałem i teraz ganiam w CIRASie :icon_razz:

3. Od biedy Emerson http://www.airsoftou...rier-molle-vest oraz ewentualnie od biedy poszukać TMC.

4. http://www.ebay.com/...=item1c3c549792 900zł + dokupienie shoulder padów + znalezienie kogoś, kto by pośredniczył i po zakupie wysłał do Ciebie kamizelką za jakiś napiwek.

5. Krawiec z WMASG, któremu by się chciało to zrobić i byłby usatysfakcjonowany proponowaną zapłatą.

 

Podliczając tego Pantaca z dwa miesiące temu to wychodziło tyle samo co Flyye na ASGShopie + przesyłka kurierska pobraniowa, tj. ~816zł. Na dzień dzisiejszy 1USD = 3.10PLN.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

W tym rzecz, dlatego zastanawiam się czy nie dać sobie spokój z rekonstrukcją i nie iść w stronę sprawdzonych rozwiązań, np. miwo. Z drugiej jednak strony, władowałem już kupę kasy w kontrakt mundur, buty itd :icon_wink:

 

Zrób jak uważasz. Ja się pcham w rekonstrukcję USMC z 2011r. i nieważne ile będę musiał wydać - chcę być kontraktowy (a przez dwa lata się ładna suma nazbierała). Nawet, jeśli na buty będę musiał wydać pół kwoty co na dobrą replikę. Pozostaje również stylizacja - kup sobie jakąś kopię i ciesz się, że chociaż trochę przypominasz Marine. Możesz również rekonstruować starszy okres korpusu kiedy to mieli IBA, IMTV albo inne cosie. Kolega jest dorosły, ma raczej stałe źródło dochodu, coś zostaje po zapłaceniu rachunków, zakupach, można to odłożyć, poczekać na okazję i wtedy kupić.

Edited by WszystkoZajęte
Link to post
Share on other sites

Zrób jak uważasz. Ja się pcham w rekonstrukcję USMC z 2011r. i nieważne ile będę musiał wydać - chcę być kontraktowy (a przez dwa lata się ładna suma nazbierała). Nawet, jeśli na buty będę musiał wydać pół kwoty co na dobrą replikę. Pozostaje również stylizacja - kup sobie jakąś kopię i ciesz się, że chociaż trochę przypominasz Marine. Możesz również rekonstruować starszy okres korpusu kiedy to mieli IBA, IMTV albo inne cosie. Kolega jest dorosły, ma raczej stałe źródło dochodu, coś zostaje po zapłaceniu rachunków, zakupach, można to odłożyć, poczekać na okazję i wtedy kupić.

 

Ehh... dzięki za zmotywowanie do cierpliwości... Bo już raz spaliłem sprawę, kupując chińskiego CIRASa :)

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...