Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Recommended Posts

Witam wszystkich,

W najbliższych miesiącach czeka mnie zakup tego oto cuda SL 9 Umarex

Chciał bym przerobić go na piękny półautomatyczny DMR który zmieścił by się w limitach fps między 500-550 fps. Pomysłów mam wiele ale jak na razie na liście zakupów pojawiło się tylko kilka produktów a konkretnie;

- Lufa prec. od Guardera

LINK

- Sprężyna m160 Guardera

LINK

-Gumka Systema Energy

LINK

 

Co jeszcze muszę dopisać do tego zestawu ? A może macie też jakieś propozycje co by zamienić?

 

Nie ukrywam że martwie się trochę o cylinder, 650m lufy to potwornie długa słomka do pompowania....

Edited by czajos
Link to post
Share on other sites
  • 3 weeks later...

Jeśli będzie walił na semi to trochę pociągnie ale wcześniej czy później pęknie. Nie wiem.też jak z wytrzymałośćią zębatek obstawiam że zaraz pękną. Po zatem gdyby nawet pociągnęły to na lipo 11.1 i to ledwo ledwo. Lepszy zestaw to:

 

Borek systemy/ guardera, sp140. No albo sp150 i zębatki shs 100:300.

 

Link to post
Share on other sites

Umarex, więc i VFC. Do wymiany chyba cały środek gearboxa. Zęby na pewno nie wytrzymają takiego obciążenia, silnik też nie. Ile masz waćpan pieniędzy? Od razu mówię, że o auto możesz zapomnieć, bo gearbox VFC nie jest dostosowany do ciężkich tuningów.

Link to post
Share on other sites

Ile masz waćpan pieniędzy? Od razu mówię, że o auto możesz zapomnieć, bo gearbox VFC nie jest dostosowany do ciężkich tuningów.

 

Nie będą to jakieś kokosy :-/ ale jak pisał mi już wcześniej kolega

 

Borek systemy/ guardera, sp140. No albo sp150 i zębatki shs 100:300.

 

Zdecydowanie schodzę do sp140 z dobrą prec lufa i tak powinna dać ponad 500 fps a obciążenie na gb będzie wtedy sporo niższe

Myślicie Panowie ,że taką moc gb by wytrzymał ? Czy i tak ,i tak czeka mnie jeszcze wtedy wymiana zębów/silnika ?

 

A co do strzelania do Auto to zdecydowanie odpada, przy takich fps i tak nikt by mnie z tym na strzelankę nie wpuścił.

Edited by czajos
Link to post
Share on other sites

Giety umarexa klepane są przez s&t, siostrzaną firmę Aresa. Flaki są wyjąstockowo kiepskie i na start idzie wszystko do wymaiany.

Gdzieś wrzucałem zdjęcia w umarexowym, albo gietowym temacie. Mi w stocku długo nie pożyla, a co dopiero z sp160 na pokładzie.

 

Zdecydowanie schodzę do sp140 z dobrą prec lufa i tak powinna dać ponad 500 fps a obciążenie na gb będzie wtedy sporo niższeMyślicie Panowie ,że taką moc gb by wytrzymał ? Czy i tak ,i tak czeka mnie jeszcze wtedy wymiana zębów/silnika ?A co do strzelania do Auto to zdecydowanie odpada, przy takich fps i tak nikt by mnie z tym na strzelankę nie wpuścił.

 

Jednym ciągnie, innym na sp120/130 pada. Zostaw sobie w razie w z 50zł na stockowy szkielet jg, cyma. Te śmiało pociągną nawet sp150.

Edited by Nitro
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...