Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Vector Optics Goliath


Recommended Posts

Nie dałeś żadnego linka, a pod "Vector Optics Goliath" Internet prezentuje właśnie chińskie cuda techniki optycznej. Osobiście miałem niby takiego, tylko z napisem "Sniper" i podświetleniem R/G/B - http://www.rsov.com/...=17377&cateId=0 - jak dla mnie ta sama chińska fabryka...

 

Prezentował się znośnie, podświetlenie fajnie działało (tylko znak celowniczy, a nie oślepiające światełko na całą siatkę, niebieskie rządziło :icon_biggrin:), optycznie był dość jasny, a zniekształcenia i rozmycie na krawędziach były mało zauważalne. Znak celowniczy był wyraźny, a "rybie oko" nie występowało. Oczywiście dotyczy to tylko mojego egzemplarza, bo tobie może się trafić partia z nuklearnych odpadów ryżowych, od niedożywionego Chińczyka, przeoczony przez rozkojarzoną Chinkę na kontroli jakości :icon_wink: :icon_biggrin: albo składany przez chińskiego praktykanta...

 

Słowem - wysyłkowo tak, jeśli będziesz mógł odesłać bez problemu, jak Ci się nie spodoba, a najlepiej osobiście i kilka egzemplarzy do wyboru - tak można od biedy kupować chińską optykę, bo to taka loteria... No i nie patrz przypadkiem przez droższe lunety, bo Ci twoja szybko zbrzydnie :icon_biggrin:

Edited by PitBear
Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...