Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Płonące kable w ak74


Recommended Posts

Witam posiadam ak74 APS-a z blowbackiem . Ostatnio zauważyłem duzy problem otuż bardzo szybko pada w nim batka zauważyłem to na strzelance gdy baterie 9.6 1600mAH wystrzelał na 200 strzałów i lipo 7.4 1000cos (nie wiem bo pozyczylem) w jakies 200 strzałów nawet jeden hi-cap nie zszedł. Pomyślałem że to styki więc je wyczyściłem ,wymieniłem bezpiecznik.Sprawdziłem rezystancje obwodu 0.7 - 0.6 Ohm czyli dosyc malo jeżeli jeszcze odjąć rezystancje przewodów miernika to wyjdzie nawet 0.2 ohm-a.Pomyślałem ze to juz koniec moich problemow z batką ale gdy teraz testuje ak-a na 8.4 i 9.6 zauważyłem ze kable tak się grzeją że aż czuć spaloną izolacje :/ co nie wróży dobrze . Dodam jeszcze że ta chińska 8.4-ka daje 9.8 volta :D a 9.6-tka 9.5 volta niestety nie moge sprawdzić po ile mają amperów :/ . Może ktoś już miał taki problem z góry dzięki pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Co do podkładek to prubowałem sił ale mnie to przerosło więc to zostawiłem (nie wytrzymała moja cierpliwośc) zainteresowałem się silknikiem i powiem wam że to chyba coś z nim bo ma taki jakby luz "wokół własnej osi "? włożyłem kilka podkładek między kosz silnika a gearbox i co prawda kable sie grzeją ale drastycznie wzrosła szybkostrzelność więc sam już nie wiem tak grzejace sie kable to moze byc wina kosza silnika ?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...