Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Comtac II brak styku w gnieździe.


Recommended Posts

Witam, dzisiaj dotarły do mnie słuchawki typu Comtac II, niestety mam z nimi problem, bo o ile dźwięk po podłączeniu do radia jest, to problem ma coś wspólnego z gniazdem baterii, w gnieździe od + i - są blaszki które powinny przylegać do baterii, podejrzewam jednak że są one,źle odkształcone i niema styku pomiędzy baterią a blaszką. Przejawia się to poprzez wł.słuchawek, na początku trzeba było czekać na sygnał nawet 1min, myślałem że to wina baterii, kupiłem 2x duracell, lecz nic to nie dało. Później próbowałem odgiąć trochę te blaszki aczkolwiek pomogło to tylko przy wł.gdyż zaraz po wciśnięciu obu przycisków usłyszałem dźwięk, gorzej było ze zmianą głośności bo słuchawki nie chciały reagować, i odgiąłem jeszcze troszkę, z tym że teraz słuchawki w ogóle nie reagują, jakby baterii nie było. Co z tym jeszcze można zrobić, ma ktoś jeszcze jakiś pomysł? Myślałem czy by nie wsadzić do tego gniazda małych miedzianych płytek by zwiększyć powierzchnię styku. Czy ktoś mógłby podesłać foto swojego gniazda bez baterii w tych słuchawkach?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...