Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Działający bezpiecznik i niedziałająca replika....


Recommended Posts

Witam, mam pewien dziwny problem. Niedawno kupiona replika, która wcześniej elegancko śmigała na (jeszcze) podstawowej baterii 8,4v z zestawu, wczoraj odmówiła posłuszeństwa, po prostu nie strzelała. Kiedy podpiąłem pożyczoną baterię 9,6v to zadziałała. Można by pomyśleć, że schrzaniła się bateria, ale z ciekawości odpiąłem kabel z bezpiecznikiem i podłączyłem tą podstawową baterię - śmigała jak ta lala. Co ciekawe bezpiecznik nie jest spalony, sprawdzałem to miernikiem, pozatym tak jak mówiłem z podpiętym bezpiecznikiem i mocniejszą batką śmigała. Nie wiem co mam z tym zrobić, czy mogę spokojnie wywalić ten kabel z bezpiecznikiem i podłączyć na krótko (czytałem że jak najbardziej) czy może kontaktować się z serwisem (mam gwarancję) ? Ogólnie to pewnie wywaliłbym ten bezpiecznik, ale intryguje mnie to że na mocniejszej baterii bezpiecznik nie robił żadnych przeszkód, a nie chciałbym sobie spalić broni.

Link to post
Share on other sites

Jaka to replika? Osobiście myślę, że winne są kable - gdzieś się "przetarły" i przy pewnych ułożeniach nie łączą. Poruszasz troszkę kablami, coś się poprzestawia i zacznie łączyć.

Wiele osób działa bez bezpiecznika.

Jest to cm.031. Dzięki za odpowiedź, pewnie się pozbędę tego bezpiecznika do czasu zakupienia lepszego akumulatora.
Link to post
Share on other sites
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...