Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KosiarzASG - mój mały kącik na YouTube


Recommended Posts

Witajcie! Zapraszam Was na mój kanał YouTube, poświęcony Airsoftowi, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie :icon_smile: Filmy pojawiają się na ten czas nieregularnie, ale staram się realizować je w każdej wolnej chwili, tak aby przynajmniej pojawiał się jeden film na tydzień :icon_wink: Za niedługo pojawi się także seria, dla początkujących graczy, w której dowiedzą się o podstawowych pojęciach w ASG, ale także i o tym co warto kupić na początek. Komentujcie co się Wam podoba, a co nie, składajcie swoje propozycje, a może uda się coś "zmajstrować". Pozdrawiam i zapraszam :icon_smile:

 

Link:

https://www.youtube.com/user/kosiarzASG

Edited by kosiarzPL
Link to post
Share on other sites

Polecam bardzo ten kanał sam oglądam go czasami chociaż rzadko dodaje filmy ale według mnie robi to żeby podzielić się informacjami które posiada

:icon_wink:

Wielkie dzięki kolego za tak pozytywną opinie ;) Filmy faktycznie nie pojawiają się zbyt często, ale robię co w mojej mocy, aby było co oglądać ;) Podczas wakacji na pewno będzie pojawiać się więcej filmików niż w obecnym czasie :)

Link to post
Share on other sites
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...