Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Replika do 500zł na początek.


Recommended Posts

Polecicie mi jakąś replikę do 500zł? Tylko żeby nie boczniak a główna, może być wszystko od MP5 do Wyrzutni rakiet :icon_biggrin: (no może do Szturmowych :icon_biggrin:) i żeby nie karabin wyborowy/snajperka

Edited by 12matQ
Link to post
Share on other sites

O stary. To już trzeci temat, prawda?

Co Cię najbardziej interesuje, jaki model broni? Bo wybór jest ogromny.

Do 500 złotych to największy wybór jest w AK(seria rk boyi lub coś od cymy) i G36(Boyi, JG, GFC - to tylko rebrand JG).

Nie wiem co jeszcze by podrzucić, najprościej to znaleźć jeden model broni i przeszukać forum. Chwilę trwa, ale jest i skuteczne i satysfakcjonujące, gdy sam znajdziesz co trzeba. :)

 

Pozdrawiam,

Klojtex

 

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

Edited by Klojtex
Link to post
Share on other sites

Według mnie , RK boyi jest super startem. Ja biegam z podrasowaną RKą i dobrze się trzyma :)

Fakt faktem , nie każdy lubi AK. Wyprzedzając możliwe pytanie , najtańsze , sensowne emki zaczynają się od +/- 600 zł i są one

produkcji Specna arms.

http://gunfire.pl/product-pol-1152200030-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B01.html

http://gunfire.pl/product-pol-1152200031-Replika-karabinka-Specna-Arms-SA-B02.html

Link to post
Share on other sites

Chyba, że kupisz używany sprzęt. Ja mam M4 od PJ i jestem bardzo zadowolony (dałem 300zł).

Ty możesz być zadowolony bo udało ci się trafić na fartowną używkę, jemu może zabraknąć szczęścia i może kupić totalny syf. Lepiej zrobi jak kupi sobie coś tańszego, ale ze sklepu, na gwarancji itd.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...