Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AEG dla początkującego (MP5?).


Recommended Posts

No i na imprezach pewnie znajdzie się ktoś z kolimatorem (a może nawet z koli na MP5) i będziesz mógł zobaczyć jak się przez takie ustrojstwa (różnych typów) celuje. Bo to nie Kal of Djuti, że wszystko zawsze ładnie działa.

Dodam, że wcale nie celuje samodzielnie... :icon_wink: Jedynie ułatwia celowanie i to też tylko wówczas jeśli jest prawidłowo wyregulowany. :icon_mrgreen:

Link to post
Share on other sites

Mam już u siebie replikę. Okazało się, że była na miejscu od pewnego czasu, ale nie dostałem o tym żadnego potwierdzenia. Jak na razie to wrażenia bardzo dobre, mam tylko jeden problem. Magazynek low cap dołączony do zestawu nie podaje coś kulek. Włożyłem kilka kulek do środka i żadna z nich nie opuściła magazynka podczas strzelania. Próbowałem je wyjąć przesuwając ten "dzyndzel" na górze, ale pomimo tego, że się ta blokada w środku przesuwała, żadna kulka z maga nie wyskoczyła. Dodałem jeszcze kilka kulek do środka i dalej nic, chociaż sprężyna w środku jest wyraźnie odczuwalna i dobrze dopycha kulki do góry. Jakiś pomysł jak to rozwiązać?

Link to post
Share on other sites

Dziękuję za pomoc, udało mi się go naprawić :)

 

Okazało się, że średnica przy wylocie była za mała. Kulki były G&G, więc nie było mowy, żeby to one były tego przyczyną. Przy pomocy śrubokręta poszerzyłem nieco średnicę i teraz śmiga jak szalony :).

Nie wpadłem na to, że to za mała średnica może być przyczyną, bo myślałem, że skoro tam weszły, to powinny też wyjść spokojnie...

Link to post
Share on other sites
  • 7 months later...

Jako doświadczony użytkownik mp5 od cymy (mam za sobą bodaj wszystkie modele serii cm.041 i cm.049) śmiało mogę polecić zarówno wersje z gearboxem v.2, i v.3.

 

powiedz mi czy do tego modelu CM.041PDW jest dostępny magazynek Hi-cap? dopiero zaczynam przygode z zakupem sprzetu i jedyną rzeczą jaka mnie blokuje przed zakupem tego modelu jest brak wiedzy czy dokupie do niego taki właśnie magazynek.

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...