Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

LST Border Patrol - imitacja zamka "nie mieści się" w body


Recommended Posts

Witam, już tłumaczę o co chodzi.

Mam replikę Lone Star Tactical (Evolution Airsoft) w wersji border patrol. Wczoraj wymieniałem w niej front z normalnego plastikowego na free floaty 12". Po wszystkim zdecydowałem się otworzyć body, bo dzisiaj miałem wymieniać lufę wewnętrzną. Wszystko fajnie, jednak przy otwieraniu zahaczył się o coś ten plastik, który znajduje się na końcu rączki przeładowania (ten co otwiera wyrzutnik i ściąga imitację zamka), no i się złamał. Dorobiłem taki sam element z aluminium, składam wszystko z powrotem do kupy i pojawia się problem. Po włożeniu i przykręceniu rączki przeładowania, włożeniu imitacji zamka na miejsce i wsadzeniu lufy wewnętrznej body nie chce się zamknąć. Nie ważne co bym robił, nie zamknie się, ilość przykładanych niutonów nie ma znaczenia. Po wyjęciu lufy wewnętrznej raz się zamyka, a raz nie. Dopiero po wyjęciu samej blaszki zamyka się za każdym razem. Próbowałem we wszystkich konfiguracjach i wyszło, że najprawdopodobniej to z tą blaszką coś jest nie tak. Dorobiony przeze mnie element jest ok, nic nie blokuje, ładnie otwiera wyrzutnik.

 

W tej chwili replika jest złożona bez tej blaszki i wszystko działa. Po pociągnięciu rączki otwiera się okienko, tylko, że nie ma w niej imitacji zamka i nie działa też przez to bolt-catch (no bo nie ma czego chwycić). Niby to nic wielkiego, ale lubię jak wszystko działa :D

Ktoś ma jakieś pomysły, co jeszcze mogę z tym zrobić?

Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
×
×
  • Create New...